Korzystasz z iPhone'a 5 (wersja Verizon) w Europie i Indiach?


1

Spróbuję skonsolidować wszystkie pytania, które tu mam:

  1. Czy mogę korzystać z Verizon iPhone5 z operatorem GSM w Europie (Vodafone) i Indiach (Airtel lub Aircel), gdy zarówno połączenia, jak i dane komórkowe działają poprawnie?

  2. Pytanie 1 rozszerzone: Czy mogę go używać na operatorach GSM podczas 2-letniej umowy z Verizon? (Rozumiem, że jest odblokowany?)

  3. Czy po zakończeniu umowy będę mógł włożyć kartę SIM do telefonu komórkowego i korzystać z niej w USA?

Proszę doradź


Staramy się nie łączyć wielu pytań w jedno tutaj, do wykorzystania w przyszłości.
segiddins

@Samuel przepraszam. Jedynym powodem, dla którego skonsolidowałem, było to, jak ściśle pytania były ze sobą powiązane.
user1266515

Myślę, że w porządku jest jeden i dwa, ale trzy będą osobnym pytaniem. Tutaj jest dobrze, ponieważ już otrzymałeś odpowiedź, ale warto o tym pamiętać w przyszłości: znacznie ułatwia odpowiadanie na pytania.
segiddins

Odpowiedzi:


1
  1. Tak.
  2. Tak.
  3. Tak.

Jedynym dziwactwem jest to, że nie otrzymasz danych LTE w sieciach innych niż Verizon, zwłaszcza Airtel i Aircel, ponieważ azjatyccy przewoźnicy używają różnych pasm. Jesteś prawdopodobnie dostaniemy LTE w Europie, a także najprawdopodobniej w sieciach CDMA, ale trzeba będzie skontaktować się z przewoźnikiem. Naprawdę nienawidzę tego rozdrobnienia.


Dzięki! Podzielam twoje zdanie na temat twojego ostatniego wiersza. Zakładam zatem, że LTE jest jedynym problemem globalnym. Nadal będę mógł korzystać z 3G lub HSPA na całym świecie, prawda?
user1266515,

Tak, 3G na CDMA i GSM. Prawdopodobnie też 3.5G, 3G + lub 4G (cokolwiek), ale to też jest rozdrobnione, choć mniej niż LTE.
duci9y

Dzięki jeszcze raz! Oto coś znalazłem: engadget.com/2012/09/21/...
user1266515

Tak, to też jest niesamowite. Uważam, że telefon Verizon to prawdziwy telefon „globalny”. Obsługuje przynajmniej bardzo podstawowe standardy, takie jak EDGE na całym świecie.
duci9y

Chciałbym kupić wersję Verizon w
mgnieniu oka
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.