Gdzie Quicktime przechowuje swoje nagrania ekranowe?


13

Nagrywałem ekran podczas prezentacji. Zamiast czystego zatrzymania nagrywania zamknąłem pokrywę laptopa. Później, kiedy ponownie go otworzyłem, nagrywanie zostało zatrzymane, ale nie było śladu wynikowego pliku. Czy ktoś może mi powiedzieć, gdzie nagranie może być przechowywane na dysku, abym mógł je odzyskać?

Odpowiedzi:


18

Od OSX Sierra jest tutaj:

~/Library/Containers/com.apple.QuickTimePlayerX/Data/Library/Autosave Information

Pakiet lub pojemnik „Niezapisany dokument odtwarzacza QuickTime” z automatycznie zapisanym plikiem wideo .mov

Tam jest wywołany folder kontener / pakiet /, Unsaved QuickTime Player Document.qtpxcompositionktóry zawiera Screen Recording.movplik z rzeczywistym wideo. Możesz skopiować i wkleić ten movplik w dowolnym miejscu, aby zapisać go na stałe.

Plik „Screen Recording.mov” w „niezapisanym pojemniku na dokumenty QuickTime Player”

Możesz także dwukrotnie kliknąć Unsaved QuickTime Player Documentplik bezpośrednio. Ten plik otwiera się w QuickTime i pozwala zapisać w odpowiednim miejscu. Zauważ, że czasami QuickTime nie zapisuje nagrania ekranu z błędem „Operacja nie mogła zostać zakończona” ( chociaż użycie File > Export As może działać, ale), więc wklejanie kopii jest prawdopodobnie mniej podatne na błędy.

Moja bateria się wyczerpała, kiedy nagrywałem i znalazłem tam swój plik.


1
Tylko odpowiedź, która działa dla Sierra i High Sierra
Adam Moisa

1
Zauważ również, że rzeczywisty plik wideo znajduje się w katalogu Unsaved QuickTime Player Document.qtpxcompositionkontener / movplik jako plik.
arturomp

1
To również wydaje się być poprawną odpowiedzią dla 10.11 (El Capitan), ponieważ znalazłem niezapisany folder dokumentów odtwarzacza QuickTime w tej samej lokalizacji w tej wersji OS X.
Michael

1
Potwierdzam, że działa to również w przypadku Mojave.
sufinawaz

2

Chociaż nagrywanie zatrzymało się podczas zamykania pokrywy, nie oznacza to, że nagranie zostało zapisane.

Jeśli tak jest, Commandklikając nazwę pliku, wyświetlona zostanie pełna ścieżka, w której można go znaleźć.

Domyślne miejsce przechowywania to oczywiście ~ / Documents .


Przepraszam, powinienem był to wyjaśnić: nie widać nawet filmu.
Nick Hawes

1

Filmy nagrywające ekran są zapisywane w pliku „Informacje o automatycznym zapisywaniu”, jeśli nie zostały zapisane lub nie zostały zamknięte ręcznie. Natknąłem się na to jakiś czas temu i wierzcie, że nie jest łatwo go znaleźć. Znajdują się one w ukrytym pliku „Library”. Jedyny sposób, w jaki to znalazłem, to wyszukanie „autozapisu” w Finderze i odzyskanie utraconego nagrania ekranu! Istnieje kilka takich plików „Informacje o automatycznym zapisywaniu” dla różnych aplikacji, takich jak Chess i Quicktime! Ale konkretny plik „Library” (w którym znajduje się plik autozapisu) jest ukryty (przynajmniej na moim komputerze), więc, jak powiedziałem, możesz się do niego dostać tylko poprzez wyszukanie „informacji o autozapisie” w wyszukiwarce. Jeśli masz jakieś pliki automatycznie zapisane, będą one tam. Tam mogłem odzyskać moje pliki. Powinienem również wspomnieć, że znalazłem tam swoje nagrania ekranu po tym, jak musiałem ponownie uruchomić komputer bez pierwotnego zapisywania. Co za ulga!


1

Poszukaj bardzo dużego pliku .mov (z odpowiednią datą) w / private / var / folder / [losowo nazwany podfolder] / [losowo nazwany podfolder] / - Tmp- / TemporaryItems /. To tam Snow Leopard (i, o ile wiem, późniejszy system operacyjny) umieszcza pliki tymczasowe utworzone podczas przygotowywania nagrania ekranu QT. Jeśli znajdziesz ten duży plik .mov, KOPIUJ go na pulpit. W normalnych warunkach te pliki tymczasowe są automatycznie usuwane po zakończeniu procesu nagrywania ekranu; jednak gdy proces nie zakończy się poprawnie, czasem pliki tymczasowe pozostają.

Ten wątek społeczności powinien pomóc każdemu, kto ma problem z OSX 10.8.


Czy mógłbyś zacytować odpowiedni post / tekst, aby ta odpowiedź stała się samodzielna?
Saaru Lindestøkke

Odpowiedzi na Ask Different muszą być czymś więcej niż tylko linkiem. Można podać link, ale proszę streść go lub fragmentuj w odpowiedzi. Chodzi o to, aby odpowiedź była samodzielna. W tym przypadku jest to jeszcze ważniejsze, ponieważ przywoływany wątek pokazuje kilka potencjalnych lokalizacji bez wyraźnego wskazania właściwej odpowiedzi.
nohillside

0

Nie wiem, czy uznasz to za pomocne, ale są dwa sposoby, w jakie mogę myśleć, że możesz to znaleźć

To może być zbyt oczywiste i możesz mieć to zapisane w ukrytym folderze, jak sugerowali inni, ale zawsze myślę, że dobrze jest zacząć od rzeczy oczywistych. Najpierw utwórz nowe nagranie ekranowe, a następnie zamknij nagranie bez zapisywania go. Zostaniesz poproszony o określenie, gdzie chcesz go zapisać i powinien to być folder domyślny. Następnie otwórz wyszukiwarkę i znajdź ten folder - lmk, jeśli to nie ma sensu.

Drugim jest chwycić wielką perspektywę i przeskanować folder dysku twardego. Poszukaj ogromnego filmu. Jeśli nadal nie możesz go znaleźć (być może dlatego, że jest za mały i masz za dużo na dysku twardym. Możesz spróbować zreplikować ten proces, nagrywając ogromny plik filmu, zamykając komputer i ponownie skanując, aby go znaleźć. Ten plik da ci tę samą ścieżkę do folderu, co drugi.

Tak, nie są to super techniczne, ale mogą działać.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.