iPhone 3GS Upgrade / Jailbreak / Unlock Help


1

Mam zepsutego iPhone'a 3GS z systemem iOS 5.0.1 z pasmem podstawowym / bootrom 05.16.02 . Chcę zaktualizować system do wersji iOS 5.1.1, ale także odblokować urządzenie. Jednak z tym pasmem podstawowym nie mogę już odblokować telefonu. Wiem, że mogę zainstalować pasmo podstawowe 06.15.00 dla iPada WiFi + 3G, które Apple łączy z iOS 3.2 do 3.2.2, a następnie odblokować, ale psuje funkcjonalność GPS.

Jednak zgodnie z tym postem wygląda na to, że teraz można wrócić do pasma podstawowego 05.13.04 od 06.15.00, co wciąż pozwala na odblokowanie. Ale jestem SOOOO zdezorientowany.

Więc instaluję pasmo podstawowe 06.15.00 za pomocą niestandardowego ISPW dla iOS 3.2 do 3.2.2, jailbreak i odblokowuję za pomocą redsn0w, a następnie obniżam pasmo podstawowe z 06.15.00 do 05.13.04, jednocześnie aktualizując iOS 5.0.1 do 5.1.1, wszystko z innym niestandardowym IPSW, a następnie ponownie jailbreak? Ugh !! Kręci mi się w głowie!

Odpowiedzi:


1

Nie jestem zaznajomiony z pasmem podstawowym, ale w przeszłości korzystałem z tej witryny, aby uaktualnić / obniżyć iDevices. Wystarczy pobrać wersję iOS dla swojego urządzenia modelowego, ponownie uruchomić iPhone'a w trybie odzyskiwania (przytrzymaj przyciski Home i Power podczas ponownego uruchamiania, aż wyświetli się tryb odzyskiwania ekran ). Następnie iTunes przejmie kontrolę nad zainstalowaniem legalnej wersji systemu iOS.

Zalecam użycie tej metody, aby uzyskać iPhone'a w żądanej wersji, a następnie użyć dowolnej metody jailbreak, którą wolisz później.

Ponadto, jeśli po prostu próbujesz zaktualizować ten telefon, aby później go sprzedać, nie musisz go jailbreakować, aby go odblokować. AT&T (tylko ten, który miał 3GS w USA) powiedział rok temu, że jeśli iPhone nie jest obecnie w kontrakcie, wszystko, co musisz zrobić, to wziąć go do sklepu i odblokuje go za darmo. Mam nadzieję, że to trochę pomoże

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.