iPhone 5 utknął na „Twój iPhone jest przywracany”


9

Mam iPhone'a 5 i przywróciłem go z kopii zapasowej iCloud mojego iPhone'a 4. Teraz, kiedy patrzę na ustawienia kopii zapasowej iCloud dla iPhone'a 5, mówi: „Opcje kopii zapasowej będą dostępne, gdy iPhone zostanie przywrócony z tej kopii”. Wydaje się, że nadal się odnawia, ale wierzę, że zakończyło się wczoraj. Mogę kliknąć „Przestań przywracać iPhone'a”, ale obawiam się, że stracę trochę danych; czy jest jakiś sposób, aby sprawdzić, co się dzieje?

Odpowiedzi:


7

Sprawdź, czy nadal nie pobiera żadnych aplikacji (sprawdź wszystkie foldery i strony, aby sprawdzić, czy jakieś aplikacje są nadal wyszarzone, aby pokazać, że nie zostały jeszcze pobrane) i nie pobieraj żadnych utworów (sprawdź w sekcji Pobieranie w iTunes). Jeśli tak nie jest, spróbuj wyłączyć telefon, a następnie włącz go ponownie. Jeśli to nie zadziała, przytrzymaj przycisk zasilania i home, aż zobaczysz logo Apple, aby wykonać restart.


Dzięki za pomysł iTunes! Okazało się, że kilka utworów nie zostało pobranych, ponieważ były powiązane z innym Apple ID. Pozwolenie im zakończyć to naprawiło.
jtbandes

Sprawdź także Rolkę z aparatu - pobranie zdjęć z chmury może zająć sporo czasu.
Ken

Gdzie „pobieranie w iTunes” znajduje się w samym iPhonie?

@NickWebb Nie, to jest aplikacja iTunes na twoim komputerze. Upewnij się tylko, że nie są jeszcze pobierane żadne pliki do pobrania.
nohillside

Nie działa dla mnie. Brak aplikacji do piosenek. Twardy reset nie pomógł. To żałosne. Zdarza mi się prawie za każdym razem.
Antony Stubbs,

4

Tak - najlepiej wymusić rozruch bez połączenia sieciowego.

  1. włącz tryb AirPlane
  2. wyłącz normalnie, przytrzymując uśpienie / czuwanie i przesuwając czerwony element sterujący
  3. power up - nadal będzie w trybie AirPlane
  4. sprawdź ostatni z ekranów - oraz w folderach na ostatniej stronie, aby upewnić się, że żadne ikony nadal nie „pobierają”
  5. połącz się z iTunes i sprawdź, czy nadal się pobiera
  6. wyłącz tryb AirPlane i poczekaj 60 sekund, aby wznowić pobieranie czegokolwiek (mam nadzieję, że masz do tego szybkie Wi-Fi - szczególnie jeśli niektóre aplikacje są większe niż normalny rozmiar do pobierania połączenia danych)

Jeśli po tym wszystkim zostanie zrobione, możesz zostać zmuszony do zatrzymania przywracania i potencjalnie utracić dane, które zmieniły się od tego czasu i teraz, ale jest wyraźnie zaprogramowane, aby zatrzymać przywracanie i zostawić ci to, co masz.


1

Przed rozpoczęciem przywracania upewnij się, że masz zainstalowaną najnowszą wersję systemu iOS . W moim przypadku zamiennik, który dostałem, miał zainstalowany system iOS 7.0.3, a przywracanie w pewnym momencie utknęło. Byłem w stanie zainstalować aktualizację 7.0.4, gdy przywracanie zablokowało się na moim komputerze Mac i iTunes. Po zaktualizowaniu systemu iPhone uruchomił się ponownie i kontynuował przywracanie. Mam nadzieję, że ostatecznie zakończy proces. W tej chwili wciąż działa ...

Zobacz „ iCloud: przywróć urządzenie iOS z iCloud ”:

Musisz zaktualizować urządzenie do najnowszej wersji systemu iOS, aby mieć pewność, że możesz przywrócić dane z ostatniej kopii zapasowej innego urządzenia, na przykład zagubionego lub uszkodzonego urządzenia.

Powodzenia!

Następnym razem zapewnię ręczną kopię zapasową mojego urządzenia na komputerze Mac przed planowaną wymianą. Powinieneś być znacznie szybszy niż iCloud.


1

Miałem dokładnie ten problem i myślałem tylko, że każda ostatnia rzecz została pobrana. Jednak kiedy poszedłem do iTunes na mój telefon, niektóre utwory nie zostały pobrane. Gdy ich dotknąłem, zaczęło się pobieranie, a gdy tylko to zrobiono, wiadomość zniknęła, a mój telefon może teraz zostać ponownie utworzony w iCloud.


0

Miałem podobny problem. Mój iPhone 5s wydawał się nie być w stanie wykonać kopii zapasowej na iCloud po / podczas pierwszego przywracania. Przycisk iCloud Backup był wyszarzony i nie reaguje na gesty dotykowe w sekcji „BACKUP” w menu Settings> iCloud> Storage & Backup .

Rozwiązałem to, pobierając aktualizację iOS 7.0.2. Po zainstalowaniu aktualizacji i ponownym uruchomieniu telefonu przycisk Kopia zapasowa był włączony i aktywny. Tworzenie kopii zapasowej na iCloud rozpoczęło się i wydaje się, że działa dobrze. Obecnie pokazuje 4 minuty pozostałe (pomyślałem, że postaram się to opublikować, zamiast czekać na zakończenie tworzenia kopii zapasowej).


Jeśli tworzenie kopii zapasowej naprawdę trwa, to nie pozwoli ci zainstalować aktualizacji. W taką sytuację wpadam. Ekran aktualizacji mówi „Możesz zainstalować tę aktualizację po zakończeniu przywracania iPhone'a z kopii zapasowej iCloud”.
ThomasW,

0

Miałem ten sam problem.

Zdałem sobie sprawę, że mój iPhone 5 nie dokończy przywracania, ponieważ miałem w telefonie kilka utworów, które pobrałem z komputera innego użytkownika. Mój telefon poprosił mnie o podanie hasła do adresu e-mail Itunes (byłem zdezorientowany dlaczego) i nacisnąłem przycisk Anuluj.

Więc ... poszedłem do iTunes i usunąłem szare utwory, zresetowałem telefon (przytrzymaj przyciski Home i blokady) i zadziałało!


0

Sprawdź, czy twój stary telefon tworzy kopię zapasową w chmurze. Miałem ten sam problem, dopóki nie wyłączyłem kopii zapasowej na starym telefonie. Następnie przywracanie zakończyło się natychmiast

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.