Jak sprawdzić, jak długo potrwa instalacja aplikacji Mac App Store


9

Podczas instalowania czegoś za pośrednictwem Mac App Store, Launchpad z radością pokazuje pasek postępu, ale widok jest bardzo ograniczony.

Czy jest jakiś sposób, aby sprawdzić, jak długo, nawet jeśli szacunek jest niedokładny, aplikacja zajmie pobranie i zainstalowanie?

Odpowiedzi:


13

App Store informuje, jak długo zajmie zakupione coś.

Po dokonaniu zakupu wystarczy przejść do karty Zakupy i zobaczyć pasek postępu oraz szacunkowy czas.

Oczywiście w przypadku dużych plików oszacowanie opiera się na tym, ile więcej danych pozostało do pobrania podzielonych przez bieżącą szybkość pobierania; więc szacowany czas pobierania będzie się zmieniać w miarę postępu przesyłania pliku.

To samo dotyczy również plików do pobrania na karcie Aktualizacje.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


1
Pamiętaj, że nawet „darmowe” aplikacje pojawiają się w „zakupach” ...
mgalgs

0

App Store informuje, jak duża jest aplikacja. Jeśli znasz szybkość swojego połączenia internetowego, możesz samodzielnie oszacować.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


Niestety nie da to dobrego oszacowania, jak długo muszę czekać. Ponadto oszacowanie w ten sposób może być tak niedokładne, że byłoby bezużyteczne.
ericg

@ericgorr Jeśli zobaczysz, ile czasu zajął pasek postępu, aby dostać się do jego aktualnej pozycji, możesz ekstrapolować ...
Timothy Mueller-Harder

1
Zgoda, ale z dużym wysiłkiem i domysłem.
ericg
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.