Jak mogę dowiedzieć się, jaki jest mój identyfikator dostawcy Apple?


11

Robię raportowanie Apple iTunes Connect za pomocą narzędzia Autoingest. Wymaga to nie tylko podania informacji o koncie logowania, ale także „vendorid”. Nie mam pojęcia, jaki może być nasz identyfikator dostawcy. Gdzie mogę znaleźć takie informacje na stronie Apple?


Pytania programistów najlepiej nadają się na forach programistów Apple. Zadaj tam swoje pytanie.
duci9y

1
Utrzymamy to otwarte i zobaczymy, jakie odpowiedzi on wyciągnie. Od jakiegoś czasu rozmawiamy o tym, aby iTunes łączył się na ten temat i wygląda to na dobry przypadek testowy.
Daniel

Odpowiedzi:


4

Kliknij sekcję Sprzedaż i trendy , a identyfikator dostawcy zostanie wyświetlony w lewym górnym rogu obok nazwy programisty. Powinien zaczynać się od 8.

sprzedaż i trendy

identyfikator sprzedawcy

(Źródło: wątek dyskusji.apple.com )


6
To już nie jest poprawne.
msh210

13

Numer ten może być nieco trudniejszy do znalezienia, ponieważ Apple przeprojektował iTunes Connect w dniu 17 lutego 2014 r.

Wielu dostawców: jeśli przejdziesz do miesięcznej sekcji finansowej i masz wielu dostawców, lista rozwijana pojawi się w lewym górnym rogu z tym numerem.

Jeśli masz tylko jednego dostawcę: Pobierz miesięczny raport finansowy. Identyfikator dostawcy to długi numer na początku nazwy raportu przed pierwszym znakiem podkreślenia.


11

Dzięki nowemu iTunesConnect nie musisz pobierać raportu finansowego, aby uzyskać identyfikator dostawcy.

Przejdź do „Sprzedaży i trendów”, a następnie wybierz „Raporty” z menu rozwijanego w lewym górnym rogu.

Na następnym ekranie pojawi się menu rozwijane „Sprzedawca”. Twoje imię i identyfikator zostaną tam wyświetlone.


3

Najwyraźniej najnowsza wersja skryptu Autoingestion szuka 10-cyfrowej wersji identyfikatora. Jeśli umieścisz dwa zera przed liczbą, wyświetli się strona Sprzedaż i trendy, która będzie działać ...


Tak już nie jest. Mój 8-cyfrowy identyfikator działa dobrze. Dodanie 2 zer powoduje błąd „Proszę podać poprawny numer dostawcy”.
M165437
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.