Używaj głośników wewnętrznych z podłączonymi innymi


37

Mam zestaw głośników surround, podłączonych do mojego iMaca przez gniazdo słuchawkowe. Używam przełącznika, aby kontrolować, co dzieje się z zestawem głośników (iMac, iPod lub MacBook / aux). Aby nie musiałem ciągle odłączać i podłączać ponownie, zostawiam kabel audio w porcie audio iMaca. Oznacza to, że kiedy słucham czegoś z innego źródła, nie słyszę nic z iMaca, chyba że odłączę kabel.

Czy istnieje sposób na wymuszenie wydobywania się dźwięku z głośników wewnętrznych, nawet jeśli coś jest w porcie wyjścia audio?


1
Myślę, że nie możesz Nathana. Musisz zdobyć zewnętrzną kartę audio lub zestaw słuchawkowy USB (który ma własną kartę audio). :(
Martin Marconcini,

1
Kusi mnie, by to wynagrodzić - musi być ktoś, kto zhakował swoje oprogramowanie lub wymyślił, jak do tej pory zignorować przełącznik sprzętowy, nie? Dodanie sprzętu rozwiązuje problem i przywraca sterowanie do panelu sterowania dźwiękiem, ale rozwiązaniem natywnym byłoby lepsze IMO.
bmike

Mam podobne pytanie, ponieważ mam tylko bas na moim imacu i lubię, aby wewnętrzny głośnik grał na górze.
aeroxy

dość niewiarygodnie, wydaje się, że rozwiązaniem jest „nie, nie jest możliwe bez ciężkiego hakowania” ...
meduz

Odpowiedzi:


6

Z pewnością nie da się tego zrobić za pomocą wbudowanego gniazda słuchawkowego. Możesz spróbować uzyskać kartę dźwiękową USB ( jeden przykład , ale istnieje wiele za około 20 USD) do podłączenia słuchawek. To powinno dać ci dwie opcje w preferencjach dźwiękowych.

PS, jeśli klikniesz opcję głośnika na pasku menu, uzyskasz szybszy sposób zamiany wejść / wyjść niż przejście do panelu preferencji dźwięku za każdym razem.


I możesz przekierować go na oba: apple.stackexchange.com/questions/54675/…
TheDoctor

5

Jest na to sposób, ale jest to trudne i prawdopodobnie nie dla każdego użytkownika. Stało się tak, że Apple ma wbudowany przełącznik „sprzętowy”, który wysyła sygnał do wyłączenia / włączenia głośnika wewnętrznego. Ponieważ system Windows lub inny system operacyjny po prostu nie ma wbudowanej takiej funkcji, będzie to po prostu dziwny sygnał, który nic nie robi.

opcja 1

Nie mogę wyłączyć tego sygnału, prawdopodobnie wymaga on wysoce wykwalifikowanego modyfikatora kext, ale znalazłem sposób na zresetowanie głośnika wewnętrznego po jego wyłączeniu. Nie będzie się trzymał po ponownym uruchomieniu, więc musisz to zrobić za każdym razem po uruchomieniu.

 1. Wykonaj kopię zapasową pliku AppleHDA.kext w / System / Library / Extensions /

 2. Pokaż zawartość pakietu tego pliku, przejdź do zawartości / wtyczek, a następnie usuń AppleHDAHALPlugIn.bundle.

 3. Przeładuj kext, uruchamiając

  sudo kextunload /System/Library/Extensions/AppleHDA.kext
  sudo kextload /System/Library/Extensions/AppleHDA.kext
  ps aux | grep 'coreaudio[d]' | awk '{print $2}' | xargs sudo kill
  
 4. Odzyskaj plik kopii zapasowej AppleHDA.kext (w przeciwnym razie komputer nie uruchomi się przy następnym uruchomieniu).

Uwaga: jeśli odłączysz słuchawki, będą one nadal wyświetlane na panelu urządzenia audio. Przetestowano działanie na siatkówce iMac. Nie działa na MacBooku Retina (później nie ma dźwięku).


Opcja 2

Mam lepszy sposób, aby to zrobić (ta metoda nie działa już w wersji 10.12.x +).

 1. Pobierz następujące pliki:
  https://mega.co.nz/#!js4gmZbI!xNFCxGT5zPYCS8RLtxk4xZQxNk0oP2sH8RjXbBqgmE0
  https://mega.co.nz/#!ulw13BzD!Y1k564BTSFNWHI-PL-PLWF-WWGI-PL-PL-WF-WWX-WL-WF-WWX-WL-PL-WF-WY-WL-XWF-WWGI.

 2. Otwórz pierwsze pobranie i przeciągnij do niego drugie pobranie. Instalacja zajmie 10 minut. Następnie uruchom ponownie system.

Nie będziesz mieć wyjścia liniowego ani wewnętrznych głośników jednocześnie w panelu dźwiękowym, nawet jeśli słuchawki nie są podłączone.

Testowane na macOS 10.11, iMac Retina i nie działa na MacBooku Pro Retina.


Wow, to całkiem fajne!
Mennica

Niestety pliki nie są już dostępne w Mega.
Benjamin B.

Czy masz coś przeciwko ponownemu przesyłaniu? Wygląda na przydatne rozwiązanie, jednak łącza do pobierania są zepsute. : /
cavalcade,

@cavalcade Nie pamiętam, co to było, ani nie sądzę, że działa na nowym MacOS.
aeroxy

: smutna panda: szkoda, bo to było świetne rozwiązanie. Zawsze mnie denerwował, kiedy czytałem „jest na stałe”. Nie, jest to tylko wymuszone na poziomie systemu operacyjnego
cavalcade

1

Nie ma udokumentowanego sposobu na obejście przełącznika, który wyłącza głośniki wewnętrzne po wykryciu gniazda słuchawkowego.

Przełącznik, który wykrywa, czy włożone jest gniazdo słuchawkowe 3,5 mm lub mini-toslink, usuwa głośnik wewnętrzny z panelu sterowania dźwiękiem. (Prawdopodobnie na wystarczająco niskim poziomie, aby sam system operacyjny nie był w stanie pokonać tej kontroli).

Ponieważ nie ma powszechnie znanego włamania do oprogramowania układowego, włamania do systemu operacyjnego lub ukrytych preferencji, aby wyłączyć to wykrywanie, konieczne będzie dodanie USB do urządzenia słuchawkowego, aby uniknąć utraty opcji głośnika wewnętrznego, gdy słuchawki są podłączone.

O ile nie podłączasz się do portu Apple, możesz przełączać się między wewnętrznymi i wszystkimi innymi źródłami wyjściowymi za pomocą zwykłych narzędzi (lub dowolnej innej opcji oprogramowania innej firmy)


0

Starałem się, żeby to zadziałało. Po przejściu z komputera Mac Pro z podłączonymi głośnikami i słuchawkami, po prostu przełączyłem się między nimi (a nawet głośnikami wewnętrznymi) na nowy komputer iMac, w którym muszę ciągle odłączać słuchawki, aby uzyskać dźwięk przez głośniki iMaca. To, co zamierzam zamówić, to prosty klucz karty dźwiękowej USB. Mała rzecz, która daje gniazdo audio za pośrednictwem USB, powinno to pozwolić mi na Alt + kliknięcie ikony głośności i przełączanie między wbudowanym a słuchawkami, ponieważ zobaczy je jako osobne wyjścia.


0

Korzystam z Boot Camp, aby uruchomić system Windows 7 na moim komputerze iMac 27 "w połowie 2011 roku. W trybie Windows mam wybór wewnętrznych głośników lub gniazda słuchawkowego w moim wyjściu audio, nawet jeśli słuchawki są na stałe podłączone do gniazda słuchawkowego. Więc System Windows rozwiązał problem, dlaczego Mac nie może - w końcu to ten sam sprzęt!


0

Używany przełącznik jest oparty na sprzęcie, więc nie można go zastąpić inaczej niż za pomocą urządzenia audio USB lub: głośników bluetooth!


1
Nie jest oparty na sprzęcie. To funkcja OSX.
aeroxy

-1

Możesz zmienić dźwięk (wyjście i wejście) bezpośrednio w panelu Preferencje dźwięków. Istnieje zakładka wyjściowa, która zawiera selektor do wybierania wyjściowego. wprowadź opis zdjęcia tutaj

Jeśli chcesz czegoś wygodniejszego, skorzystałem z bezpłatnego programu o nazwie Audio Switcher od Spike Software . Znajduje się na pasku zadań i zapewnia szybki dostęp do tych samych ustawień, które widzisz w panelu Preferencje dźwięku.


To moja obecna konfiguracja w Lionie. Pamiętam, że używałem tego samego oprogramowania już w wersji 10.5, ale nie mam nic prócz maszyny Lion do przetestowania.
rwr

5
Obawiam się, że to nie działa. Po podłączeniu słuchawek głośniki wewnętrzne znikają z listy. Pozdrawiam, bo masz zestaw słuchawkowy USB.
Nathan Greenstein,

Wyboru urządzenia wyjściowego można dokonać łatwiej, klikając opcję głośnika na pasku menu (po prawej) .
Nicolas Barbulesco

My, użytkownicy komputerów Mac, nie znamy czegoś takiego jak taca zadań.
Nicolas Barbulesco

-1

Szybszym sposobem na zrobienie tego, co sugeruje @rwr, jest opcja kliknięcia ikony audio na pasku menu i wybranie Głośników wewnętrznych w części Wyjście.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


7
Niestety po podłączeniu słuchawek wewnętrzne głośniki znikają z listy.
Nathan Greenstein

Ach Wierzę, że Mac OS X traktuje porty audio iMac w taki sam sposób, jak przenośne porty audio. Mam komputer Mac Pro, który umożliwia rozróżnianie. Nie znam natywnego sposobu na zrobienie tego. Zrobię małe badania i zobaczę, czy coś się pojawi.
Matt Love
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.