Jak anulować 1000 pobrań iTunes Match na iPada bez przesuwania każdego z nich?


11

Przypadkowo poprosiłem iTunes o pobranie całej mojej muzyki z gry na iPada. W kolejce jest teraz ponad 2500 piosenek i nie będą pobierane przed jutrzejszym lotem. Pobieranie muzyki blokuje ważniejsze aktualizacje aplikacji.

Nie mogę anulować każdego z osobna, ponieważ zajęłoby to wiele godzin.

Jak możesz anulować wszystkie pobieranie za jednym razem?

(iOS 6)


Czy możesz najpierw zaktualizować aplikacje w iTunes, a potem zsynchronizować iPada?
nohillside

Nie, wcale nie korzystam z iTunes na moich urządzeniach.
James

Myślę, że najprostszym i najszybszym sposobem jest wyłączenie dopasowania iTunes w Ustawieniach> Muzyka. Następnie możesz pobrać aktualizacje aplikacji w kolejce, bez konieczności oczekiwania na muzykę. Po zakończeniu możesz ponownie włączyć iTunes Match. Sam tego nie testowałem, ale jestem pewien, że Music.app nie będzie próbował pobrać zawartości po ponownym włączeniu usługi.

Odpowiedzi:


4

Miałem ten sam problem z iOS 9. Błędnie poprosiłem mojego iPhone'a o pobranie 4000 utworów i nie mogłem go zatrzymać. Geniusz jabłkowy (czat online) nie był w stanie mi pomóc. W końcu znalazłem rozwiązanie:

  1. Przejdź do aplikacji Muzyka
  2. Powinieneś mieć szary pasek monitorujący pobieranie u góry ekranu, dotknij go
  3. Tutaj możesz zobaczyć wszystkie pobrane pliki - nie próbuj ręcznie anulować wszystkich pobrań jeden po drugim, zajęłoby to zbyt wiele czasu
  4. Przewiń w dół, aż do końca listy
  5. Powinieneś zobaczyć „anuluj wszystkie opcje pobierania” (wstyd: powinna raczej być widoczna na górze listy)

1
To działało dla mnie, ale musiałem to zrobić wiele razy, aby faktycznie anulować wszystkie pobieranie. Najpierw anulowałem kilka tysięcy, a potem znowu kilka tysięcy.
Ashaman

4

Mam tylko ten sam dokładny problem. To błąd w iOS. Jeśli przejdziesz do aplikacji iTunes na urządzeniu z iOS, zobaczysz sekcję Pobrane. Tam zobaczysz wszystkie oczekujące pobrania iTunes Match. Boli Cię, jeśli masz tysiące piosenek, które możesz usuwać z kolejki pobierania jeden po drugim. Oto, jak zgnieść ten błąd.

Państwo absolutnie nie trzeba zresetować telefon i wrócić do jednego lub e-mail kwadratowych iTunes. Oszczędź sobie kłopotów. Oto prosta poprawka.

  1. Wybierz Ustawienia> iTunes i App Store> iTunes Match

  2. Na tym ekranie wyłącz iTunes Match.

  3. Dotknij swojego Apple ID na tym ekranie i dotknij Wyloguj się. (Nie wiem, czy to konieczne, ale i tak działa. Tylko dodatkowe środki ostrożności, aby to zadziałało).

  4. Uruchom ponownie urządzenie z systemem iOS (przytrzymaj przycisk Uśpij i Początek przez około 5 sekund, aż stanie się czarny i pojawi się logo jabłka na czarnym tle).

  5. Wróć do iTunes Store> Pobrane pliki i voila już ich nie ma. Wszystkie oczekujące pliki do pobrania są resetowane. A twoje urządzenie iOS nie będzie już pobierać tych piosenek, chyba że sam to zrobisz.


Dokładne wykonanie tych kroków nie zadziałało na moim iPadzie na iOS 7.
Kyle Hayes

Nie działa również na iOS 8.
René

1

Będziesz musiał wysłać wiadomość e-mail do iTunes i poprosić o ich usunięcie z oczekującej kolejki pobierania, w przeciwnym razie będziesz tam przez dłuższy czas, próbując anulować elementy z kolejki.


Tak, to jedyny sposób. To denerwujące, ale prawda.
Josiah

To niedorzeczne i taki amatorski ruch Apple ...
electronix384128

0

To mi się dzisiaj przydarzyło. Wyłączyłem iTunes Match i włączyłem go ponownie. To całkowicie zastępuje bibliotekę muzyczną, dlatego resetuje kolejkę pobierania. Mam iOS 7 i iPad mini


-1

Jeśli musisz natychmiast rozwiązać problem, możesz wykonać pełny reset telefonu, ale nie przywracaj go z kopii zapasowej, w przeciwnym razie wrócisz do tej samej sytuacji. Zamiast tego skonfiguruj jako nowy iPhone. Wiem, że to bolesne, ale telefon będzie działał szybciej i będzie mógł ponownie pobierać aplikacje, multimedia itp.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.