iOS6 załadował dane kogoś zupełnie innego


10

Zrobiłem aktualizację Over The Air na moim iPhonie 4S dziś rano na IOS6. Ale pokazał mi ktoś inny numer telefonu po aktualizacji.

Kiedy wysyłam iMessage do mojej żony, pochodzi ona z tego numeru telefonu osób losowych. Kiedy próbuję facimeime, pochodzi z tego innego numeru. Ale „Telefon” pokazuje prawidłowy numer telefonu:

^ To jest konfiguracja FaceTime. To nie jest mój numer telefonu. Nigdy w życiu nie widziałem tej liczby.

^ To jest skonfigurowany telefon. To jest mój numer telefonu.

Co się dzieje? Jak mogę to zmienić? Czy ktoś inny ma mój numer telefonu i otrzymuje wiadomości z mojej żony?


1
Za dużo chmur w tych telefonach. Powodzenia, myślę, że Apple ma problemy lub miał je z iCloud w ciągu ostatnich kilku dni. Nie wiem, dlaczego Apple zdecydowało się na płatkowanie tej usługi. Ugh.
chiggsy,

Odpowiedzi:


1

Wyloguj się, wszystkie obszary (w tym Game Center) wyłączają iCloud podczas miękkiego restartu, zaloguj się ponownie


0

Spróbuj zmienić numer ręcznie. Aby to zrobić, przejdź do: Ustawienia > Telefon > Mój numer . Umożliwi to zmianę numeru z tego miejsca. Sprawdź, czy to pomoże.

Jeśli to nie pomoże, spróbuj zresetować ustawienia sieciowe. Aby to zrobić, przejdź do Ustawienia > Ogólne > Resetuj > Resetuj ustawienia sieciowe . Nie wpłynie to na twoje dane ani twoje aplikacje.


1
Jak widać z moich zdjęć, ustawienia> telefon> mój numer są już ustawione poprawnie. Próbowałem drugiego, ale bez powodzenia. Nie jest związany z telefonem, jest związany z FaceTime i iMessage.
Mark Henderson

0

Czy jesteś zalogowany przy użyciu własnego identyfikatora Apple? Coś takiego przydarzyło się siostrze mojego chłopaka, gdzie wysyłała SMS-y / iMessage z JEGO numeru, ponieważ z jakiegoś powodu została zalogowana na jego konto. Zalogowała się na własną rękę i zostało to naprawione, ale idk, jeśli taka jest twoja sytuacja.


Nie, mam tylko jeden identyfikator Apple i zalogowałem się przy użyciu poprawnego.
Mark Henderson
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.