Jak usunąć synchronizację Wi-Fi z laptopem, którego już nie mam?


8

Mam iPada pierwszej generacji z wieloma dokumentami w iBooks. Ten iPad jest nadal zsynchronizowany z laptopem, którego już nie mam. Oznacza to, że nie mogę zsynchronizować się z moim nowym laptopem przez Wi-Fi. Jak usunąć połączenie synchronizacji Wi-Fi ze starym laptopem?


1
Mogłem przeciąć pępowinę tylko przy pełnym przywróceniu urządzenia. Prawdopodobnie nie to, czego chcesz. Być może po praniu mózgu najpierw można przywrócić kopię zapasową w iTunes.
Thorbjørn Ravn Andersen

Edycja może pomóc innym - Nie wiesz, jak wykonać kroki, aby zsynchronizować urządzenie, czy martwisz się monitem ostrzegającym o usunięciu istniejącej zawartości?
bmike

@ ThorbjørnRavnAndersen i bmike - Zsynchronizowałem już urządzenie z komputerem i wykonałem kopię zapasową. Wszystkie aplikacje są w kopii zapasowej i synchronizowane. Ale w kopii zapasowej nie ma tutaj treści I książek. Kiedy piszesz bmike, martwię się o ostrzeżenie. Jeśli cała istniejąca zawartość zostanie usunięta, nie będę już mieć kopii zapasowej. Dlatego jestem ostrożny. Kto zna odpowiedź, co robić?
Marco

Odpowiedzi:


1

Jeśli martwisz się tylko utratą rzeczy zakupionych przez iTunes na Apple ID, którego obecnie używasz, np. IBooks, to zadziała:

  1. Upewnij się, że jesteś zalogowany do iTunes za pomocą swojego Apple ID. (Ten, za pomocą którego dokonałeś wszystkich swoich zakupów.)
  2. Zsynchronizuj iPada z nowym komputerem. Tak, istniejąca treść zostanie usunięta.
  3. W iTunes przejdź do iTunes Store. W kolumnie po prawej stronie zobaczysz link (pod nagłówkiem „Szybkie linki” z napisem „Kupione”. Kliknij ten link.
  4. Nowa strona sklepu, która zostanie wyświetlona, ​​jest podzielona na sekcje, które zobaczysz u góry (muzyka, filmy, programy telewizyjne, aplikacje, książki). Powinieneś być w stanie ponownie pobrać wszystkie wcześniej zakupione treści, w tym książki. Właśnie to przetestowałem, usuwając wcześniej kupioną książkę i w ten sposób mogłem pobrać ją ponownie.

1

Nawet bez synchronizacji możesz pobrać na komputer muzykę, aplikacje i książki kupione przez iTunes:

  1. Odwiedź sklep iTunes Store z identyfikatorem Apple ID użytym do zakupu książek.
  2. W menu po prawej stronie znajduje się wpis Kupiony . W zależności od sklepu może to być w innym języku. Możesz najpierw odwiedzić sklep w USA, dowiedzieć się, gdzie jest pozycja menu, a następnie wrócić do sklepu i poszukać tej samej pozycji w swoim języku.
  3. Kliknij pozycję Zakupiony . Spowoduje to przejście do strony, na której można znaleźć muzykę, aplikacje i książki zakupione za pośrednictwem iTunes.
  4. Kliknij symbol chmury, aby ponownie pobrać elementy na komputer.

1

Przejdź do Ustawienia> Ogólne> Resetuj, a następnie Resetuj wszystkie ustawienia

To wydaje się bardzo zła metoda rozwiązania problemu i błąd w kodzie IMO.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.