Jak czytać pliki .CHM w OS X?


Odpowiedzi:


24

Jedną z najlepszych aplikacji, jakie znalazłem, jest iChm . Ma importera Spotlight, a także samą aplikację. * Jest darmowy, a także jest open source.

Jedyny problem, jaki z tym miałem, to to, że czasami długie „m myślniki”, takie jak -, nie będą obecne, a zamiast tego dwa słowa będą biegać razem. (Chociaż sam sprawdziłem kod źródłowy i wydaje się, że to problem libchm, biblioteka open source, na której opiera się iChm).

* UWAGA: wersja iChm w powyższym linku (1.4.2) nie ma importera Spotlight, ale rozwidliłem ten projekt na GitHub i dodałem importera Spotlight w wersji 1.5. Możesz pobrać 1.5 ze strony http://www.markdouma.com/developer/iChm.zip .

Projekt GitHub znajduje się na stronie https://github.com/NSGod/ichm (może upłynąć około jednego dnia, zanim opublikuję wszystkie zmiany).2

Dostępnych jest wielu przeglądających. W tym artykule wymieniono pięć. Nigdy z nich nie korzystałem, ale wiele z nich jest darmowych lub współdzielonych. Wypróbuj je.


0

Podczas instalowania iChm na El Capitan wyświetlało mi się ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa. Zamiast więc zmienić ustawienia zabezpieczeń, wypróbowałem CHM Reader z App Store. Działa dla mnie dobrze.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.