Jak usunąć grę danych Bingo Bash z iPada


1

Pobrałem Bingo Bash, który prowadzi do ich serwera. Ilekroć go usunę i ponownie zainstaluję, powróci do poziomu, na którym grałem ostatnio.

Jak mogę całkowicie usunąć wszystkie dane gry i odtworzyć je od samego początku? I też przez pomyłkę połączyłem się z moim kontem na Facebooku. Teraz, gdy gram na iPadzie, ten sam poziom dzieje się również na moim koncie na Facebooku - chciałbym to odłączyć i rozpocząć grę od nowa.


Czy pytasz, jak usunąć grę z iPada lub jak usunąć konto Facebook z gry?
Dan J

Przepraszam, mam na myśli, że pobrałem Bingo Bash z linkiem do serwera. Ilekroć go usunę i ponownie zainstaluję, powróci do poziomu, na którym gram. Czy mogę wiedzieć, jak mogę całkowicie usunąć wszystkie dane i odtworzyć je od samego początku? I również przez pomyłkę połączyłem się z moim kontem na Facebooku. teraz gram na moim iPadzie, ten sam poziom dzieje się również na moim koncie na Facebooku. W każdym razie mam tylko nadzieję, że mogę całkowicie usunąć grę od zera.
Caroline,

To dobre pytanie, ale wierzę, że odpowiedź będzie konkretna dla tego, w jaki sposób wdrażana jest gra Bingo Bash - czy mają jakieś ustawienia konta w aplikacjach na iPhone'a lub Facebooka lub na ich stronie internetowej, które pozwalają zresetować konto? To może być jedno miejsce do obejrzenia.
Dan J

Ja szukałem Nigdzie nie można znaleźć konta resetowania. Myślę, że to link do ich serwera.
Caroline,

Twój „profil” jest zapisany na ich serwerze. Spróbuj tam i sprawdź, czy możesz to zresetować. Możesz także zalogować się przy użyciu nowych danych logowania.
Ruskes

Odpowiedzi:


1

Apple nie wdraża metody użytkownika do usuwania danych przechowywanych w iCloud lub Game Center.

Musisz poprosić programistę o wykonanie tego kodu w samej aplikacji. Jestem niemal pewien program, który może zapisywać dane mogą również jasne, że - ale to naprawdę do nich w celu wykonania tego połączenia do API Apple w GameKit i CloudKit odpowiednio.

Widzieć:

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.