Jak mogę przerwać podłączanie iPoda do komputera po podłączeniu?


1

Wydaje się to dziwnym pytaniem, ale oto sytuacja: kiedy przychodzę do pracy, chcę naładować iPoda. Najłatwiej to zrobić przez połączenie USB na moim komputerze.

Ale jeśli go podłączę, odczuwam niewielką irytację, że iPod przechodzi bezpośrednio do ekranu Nie odłączaj (przerywa odtwarzanie). Następnie muszę przejść do opcji Bezpieczne usuwanie sprzętu i wysuwanie nośników w systemie Windows (Windows 7), aby uzyskać to, czego naprawdę chcę: iPod ładuje się tak, jakby był podłączony do sieci.

Czy istnieje prosty sposób, aby temu zapobiec? Nie mam (lub nie chcę) zainstalowanego iTunes.


Ponieważ rozwiązania nie ma w iPodzie, nie chcesz iTunes, ani nie używasz komputera Mac, powiedziałbym, że to nie jest odpowiednie forum dla tego pytania.
Thecafremo,

@Thecafremo: Nie wiem, czy nie ma rozwiązania w iPodzie.
Wikis

Odpowiedzi:


3

Przykro nam, ale nie jest to możliwe na podstawie samej zmiany konfiguracji. Ani iPod, ani Windows nie mają opcji, aby go nie zamontować.

Miałem te same wymagania i ostatecznie stworzyłem własny kabel USB, który przekazał tylko moc, ale nie połączenia danych. Jeśli rozejrzysz się online, możesz znaleźć to samo na sprzedaż za kilka dolarów


2

Bez instalacji iTunes i skonfigurowania go tak, aby nie synchronizował się automatycznie, jedyne opcje dotyczą kabla zasilającego:

  • kup tylko kabel ładujący, taki jak kabel ładowarki USB Logic3 do iPoda
  • kup zasilany koncentrator USB i nie podłączaj go do niczego, po prostu użyj go do naładowania iPoda (który jest w zasadzie tanią ładowarką USB)
  • zakup samodzielnej ładowarki iDevice
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.