Najniższy poziom głośności jest wciąż zbyt głośny - jak mogę go obniżyć?


56

Najniższy poziom głośności, jaki mogę uzyskać, naciskając klawisze głośności, jest nadal zbyt głośny, gdy mam na sobie słuchawki. Jak mogę go obniżyć?

Mam komputer Mac Mini 2011 (5,1) z systemem Mountain Lion.


4
Trzymaj słuchawki dalej od swoich uszu (przepraszam, nie mogłem się oprzeć!) :)
Dan J

Jest też ta aplikacja, która daje naprawdę precyzyjną kontrolę, nawet jeśli najniższy jest wciąż zbyt głośny code.google.com/p/soundflower , nie mógł dać odpowiedzi, ponieważ pytanie jest teraz chronione.
JustGoscha

Znalazłem rozwiązanie z boom2 i używając korektora do płaskiego, a następnie ustawiłem podstawę na możliwie najniższą głośność. Zapisałem to ustawienie wstępne i teraz całą objętość mojego komputera Mac można znieść w moim uchu.
yogsototh

Zdobądź inny system operacyjny, tak jak ja. Cholerny crapple nie może zawracać sobie głowy dostarczeniem łatki na coś tak prostego do naprawienia.
Daniel

Odpowiedzi:


75

Naciśnięcie ShiftOptionVolume Up/ Volume Downumożliwia regulację w przyrostach ćwierćfazowych. Możesz także kliknąć ikonę głośności na pasku menu i dostroić suwakiem, lub otworzyć panel Dźwięk w Preferencjach systemowych i uzyskać tam większy suwak, co pozwoli na lepszą kontrolę.


2
Pytanie dotyczy około 10,8, ale w przypadku, gdy nie działa: jego funkcja zniknęła w Lionie (10.7), ale pojawiła się w 10.7.4 (wystarczy sprawdzić wersję, jeśli nie działa)
Matteo

4
Mogę potwierdzić, że rzeczywiście działa na 10.8.
robmathers,

Zwykle naciśnięcie Shift i Zwiększanie / zmniejszanie głośności zmienia głośność, tymczasowo cofając ustawienie „Odtwarzaj informacje zwrotne przy zmianie głośności”. Czy z ciekawości istnieje sposób na odwrócenie tego ustawienia przy jednoczesnym dostosowaniu głośności w krokach co ćwierć pudełka? Shift jest już wstrzymywany jako część kombinacji, którą napisałeś, a nie naciśnięcie Shift po prostu powoduje otwarcie panelu preferencji Dźwięk.
Rory O'Kane,

1
Czy chcesz mieć sposób na zwiększenie wartości kwartalnej bez odtwarzania dźwięków wskaźnikowych? Nie znam żadnego wbudowanego sposobu, aby to zrobić. Może jeśli utworzyłeś skrypt do przełączania preferencji, to zmień głośność, ale byłoby to dość hackerskie i prawdopodobnie wymagałoby trochę skryptów GUI.
robmathers,

38

RobMathers już na wiele sposobów . Dla maniaków terminalu jest inny sposób:

Możesz użyć wiersza poleceń, aby ustawić dokładne poziomy:

$ osascript -e "set Volume 0"  # for mute
$ osascript -e "set Volume 7"  # for maximum volume

Właśnie sprawdziłem na moim MacBooku z systemem Mountain-Lion: maksymalnie 7, a nie 10 jak w Leopardzie. Jeśli więc chcesz, aby poziom głośności wynosił 50%, użyj tego:

$ osascript -e "set Volume 3.5"  # for 50% volume

i (oczywiście) możesz użyć

$ osascript -e "set Volume 0.1"  # for a really LOW volume… ;)

EDYCJA (4 czerwca 2014)

Jestem zaskoczony komentarzami na temat preison wielkości ułamkowej. Oto kilka szczegółów technicznych.

 • właściwości audio, np. regulacja głośności, są (z grubsza) zarządzane „na poziomie systemu”. (ponieważ nie jest to reflekcja programisty pomijająca różnice między „Audio Hardware Services” a „Audio Hardware Abstraction Layer”)
 • system stosując wartość zmiennoprzecinkową od 0 do 1. Tak więc, dla każdej dźwięków urządzenia (np wewnętrzny głośnik jabłko lub załączony głośnik USB) jest możliwe określenie 0.000001czy 0.999999i jak. Precyzja jest jak na 32 bit floating point. (odniesienie: https://developer.apple.com/library/mac/qa/qa1016/_index.html )
 • każde urządzenie fizyczne ma inne właściwości audio, co oznacza głośność 0,5 dla wewnętrznego głośnika Apple wytworzy różne „decybele”, jak na przykład podłączony głośnik „usb”.

Do skryptu jabłkowego

 • Apple script obecnie konwertuje wprowadzoną wartość dziesiętną applecipt (teraz od 0 do 7) na wartość systemową od 0 do 1.
 • Ważne jest to, że są deprecatedteraz wartości dziesiętne 0–7 i mogą zniknąć w przyszłych wersjach systemu OS X. ( kliknij tutaj, aby zobaczyć odniesienie - wyszukaj ustawioną głośność )
 • preferowaną metodą applescrip do ustawiania głośności jest teraz:
osascript -e "set volume output volume VALUE"
 • VALUEJest liczbą całkowitą od 0 (wyciszania) i 100 (objętość max), co przeprowadza się w 100 liniowo poziomu głośności wartości jako 0 (wyciszania), 0,01, 0,02, 1,0 .... 0,99 (max).
 • możliwe jest pokazanie bieżącego woluminu za pomocą AppleScript, np .:
osascript -e "get volume settings"

co drukuje coś takiego:

output volume:10, input volume:92, alert volume:100, output muted:false

Tak więc w przyszłości (kiedy możliwość ustawienia poziomu głośności z wartościami dziesiętnymi zostanie usunięta) będzie możliwe tylko 101 dokładnych poziomów głośności - jako liczby całkowite od 0 do 100 (włącznie). Oczywiście dotyczy to skryptu jabłkowego, programiści na poziomie systemu mogą oczywiście używać dowolnej liczby zmiennoprzecinkowej 32-bitowej między 0.0i 1.0.

Jeśli ktoś chce wiedzieć, SHIFT + OPCJA + GŁOŚNOŚĆ ustawia kolejne poziomy głośności wyjściowej (liczba całkowita): 0 1 3 5 6 8 9 11 13 14 15 17 19 20 22 24 25 26 28 30 31 33 34 36 37 39 40 43 44 45 47 48 50 52 53 55 56 57 60 61 63 64 65 67 68 70 71 74 76 77 79 80 82 83 85 87 88 90 91 93 95 97 98 100, co wyraźnie pokazuje: używając poziomów zmiennoprzecinkowych co są zaokrąglane do liczby całkowitej za pomocą skryptu jabłkowego. (dlatego najczęściej przeskakuje o 2, ale czasami tylko o 1)


7
Mogę zgłosić, że nawet osascript -e "set Volume 0.001"działa i jest znacznie niższy niż 0,1.
myhd

2
Dla tych, którzy nie wiedzą, osascript -e "something"działa somethingjako pojedyncza instrukcja AppleScript . Możesz w równoważny sposób napisać instrukcję w aplikacji AppleScript Editor (in /Applications/Utilities/) i kliknąć Uruchom. (Zobacz osascriptstronę podręcznika .)
Rory O'Kane,

4
W Mavericks (10.9) dla mnie 0,01 i 0,001 nie mają różnicy. Zasadniczo 0,01 to najniższa znacząca wartość, jaką mogłem ustawić, i wciąż jest zbyt głośna! Ponadto "get Volume settings"działa, ale nie pokazuje znaczących wartości dziesiętnych.
Acumenus

Moje Mavericks mają 0,01 mniej niż 0,001 na głośniku BT, ale niższy to dla mnie więcej szumu niż dźwięku. Rzeczywiście, 0,001 działa.
alanjds

1
Dla mnie (10.11.3) 0,014872100 6 jest wyciszony, a 0,014872100 7 jest zbyt głośny. FWIW, „pobierz ustawienia głośności” zgłasza „głośność wyjściową: 0”, gdy ustawię ją na 0,0148721007 (tj. Zbyt głośny dźwięk).
Nils Enevoldsen

32

Oprócz sposobów opisanych w innych odpowiedziach istnieje jeszcze jeden prosty sposób na zapełnienie wolumenu niższego niż jedno pudełko lub jedno czwarte pudełka.

 1. Zmniejsz głośność do pełnego pola:

  objętość w jednym pudełku

 2. Zmniejsz głośność do wyciszenia, naciskając Volume Down(nie Mute):

  wyciszona głośność

 3. Naciśnij, Muteaby anulować wyciszenie:

  głośność przy zerowych polach, ale nie wyciszona

Zapewnia to bardzo cichą głośność, która jest pomiędzy wyciszeniem a zapełnieniem jednego pola.

Ta pełna zero skrzynek jest nawet cichsza niż jedna czwarta skrzyni, minimalna głośność, którą można ustawić za pomocą metody Shift-Option robmathers . Jeśli jednak dźwięk jest odtwarzany podczas ustawiania głośności za pomocą tej metody, dźwięk jest wyciszany na chwilę między krokami 2 i 3, co może być trochę denerwujące.


7
Nie wystarczająco dobre. Wciąż zbyt głośno.
Acumenus

1
Co ciekawe, korzystając z tej techniki, osascript -e 'output volume of (get volume settings)'donosi0
joshfindit

łał. uratowałeś mi dzień Właśnie losowo szukałem tej opcji w systemie Mac po frustrującym wyłączeniu muzyki na tak długo, ponieważ nie miałem nastroju, aby słuchać muzyki nawet przy najniższym poziomie głośności.
palerdot

Doskonały! Głośność jest teraz na optymalnym poziomie. System operacyjny: High High Sierra.
Tomasz Nazarenko

8

Jestem w podobnej sytuacji z bardzo wrażliwymi słuchawkami. (Shure SE 535s, na wypadek gdybyś się zastanawiał).

Problem w moim przypadku polega na tym, że wyjście słuchawkowe komputera Mac ma pewien element szumu: w przypadku większości słuchawek i słuchawek nie jest to po prostu problem, ale dla mnie obniżenie głośności do akceptowalnego punktu oznacza pozostawienie mnie wolnego aby usłyszeć tło statyczne o wiele wyraźniej.

Rozwiązaniem dla mnie jest raczej sprzęt niż oprogramowanie: mały tłumik, który podłącza się między gniazdem słuchawkowym a moimi słuchawkami. I wtedy głośność na komputerze Mac do 12/16 i użyć tłumika, aby zmniejszyć głośność do poziomu przyjemnym. Ta kombinacja daje mi zarówno drobnoziarnisty analogowy regulator głośności, jak i wyraźny brak zakłóceń. (Model Shure to EA650 i sprzedaje się za szczyptę ponad 16 USD w momencie pisania; mogą być też inne, które działają równie dobrze.)


3

Właśnie miałem ten sam problem z tym, że muzyka iTunes jest zbyt głośna nawet przy najniższym ustawieniu głośności.

Okazało się, że iTunes ma osobną regulację głośności. Wyłączenie tego obniżyło głośność muzyki na tyle, że mogłem zwiększyć głośność dźwięku systemowego o kilka kliknięć.

Ma to tę dodatkową zaletę, że dźwięki systemowe są teraz słyszalne w stosunku do muzyki.


1

Po przytrzymaniu przycisku SHIFT+ ALTi naciśnięciu przycisku Głośność w górę / w dół można zmieniać głośność w krokach co 1/4.


Alt + Alt nie działa dla mnie. masz na myśli Shift + Alt alias Shift + Option (rada w odpowiedzi na najwyższym miejscu)
Stu Wilson

Przepraszam, masz rację, literówka. Nie byłem gotowy przeczytać odpowiedzi, myślałem, że tej brakuje. Zaktualizowałem to.
Roger,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.