Przenieś aplikację App Store na inną maszynę bez dostępu do Internetu


2

Mam komputer Mac z systemem Mountain Lion, który nie ma dostępu do Internetu i nie może uzyskać dostępu do Internetu. Chciałbym pobrać aplikację, która jest dostępna tylko w App Store, i zainstalować ją na tym komputerze Mac. Mam inny komputer Mac z dostępem do Internetu i mogę na nim kupić aplikację. Jednak gdy próbuję skopiować i zainstalować aplikację na innym komputerze, aplikacja się nie uruchomi.

Jak mogę to osiągnąć?

Nie mam zamiaru korzystać z aplikacji na komputerze, na którym dokonano zakupu.


Czy nie możesz na jakiś czas dać Macowi dostępu do Internetu? Jeśli możesz, musisz autoryzować go tylko raz. Następnie aplikacja będzie na nim działać.
duci9y

Nie, nie mogę. Szkoda, że ​​nie mogłem.
ericg

Wtedy jedynym rozwiązaniem jest pobranie aplikacji z „innych źródeł” lub złamanie kodu.
duci9y

Odpowiedzi:


1

Oprócz złamania podpisu kodu, odbierający komputer Mac musi przynajmniej raz połączyć się z serwerami Apple (przez Internet), aby sprawdzić poprawność konta na tym komputerze Mac. Po wykonaniu tej czynności powinno być możliwe uruchamianie aplikacji przez czas, przez który certyfikat podpisujący kod pozostaje ważny.

Możesz także dowiedzieć się o skontaktowaniu się z programistą i sprawdzić, czy możesz kupić aplikację bezpośrednio od nich, jeśli nie chcesz mieć modelu App Store do instalacji i weryfikacji oprogramowania.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.