Czy istnieje sposób na ciągłą synchronizację zakładek między Chrome a Safari?


23

Mam Chrome i Safari zainstalowane na komputerze Mac.

Moją podstawową potrzebą jest chęć używania Chrome na moim MacBooku Pro i posiadania wszystkich zakładek, które tworzę, do synchronizacji z mobilnym Safari na moich urządzeniach z iOS.

Tak, mogę po prostu używać chrome na moim iPhonie, ale nie chcę, ponieważ iOS kieruje inne aplikacje, aby zawsze otwierały URL w Mobile Safari.

Czy istnieje sposób na dwukierunkową synchronizację z OS X Chrome na iOS Mobile Safari, czy to za pośrednictwem usługi w chmurze, czy mojego komputera Mac, który może działać 24/7?


Czy musi iść w obie strony, czy wystarcza synchronizacja Chrome z Safari?
Gerry,


To pytanie ma dodatkowe kryteria, które są ostatecznym celem synchronizacji z iOS, a nie tylko Safari na komputerze, więc zostawmy je połączone i otwarte. Może pojawić się dobra odpowiedź, że jest to tylko chrom ... Zredagowałem to, aby wyraźnie określić wymagania dotyczące synchronizacji tutaj.
bmike

Odpowiedzi:


8

Chromowane rozszerzenie „Xmarks” może zaspokoić Twoje potrzeby. Rozszerzenie synchronizuje zakładki między komputerami. https://chrome.google.com/webstore/detail/ajpgkpeckebdhofmmjfgcjjiiejpodla wydaje się być dostępny zarówno dla Chrome, jak i Safari. Jeśli korzystasz z synchronizacji icloud, zakładki „powinny” rozprzestrzeniać się na Twoje urządzenie mobilne. Zmiany w urządzeniu zostaną przeniesione z powrotem na safari na pulpicie. Nie wiadomo, czy trzeba okresowo uruchamiać Safari na komputerze Mac, aby zsynchronizować dane. UWAGA: to rozwiązanie działa tylko na komputerach PC (przy użyciu ap / programu „.com”). Jeśli tylko w Apple, będzie działał tylko wtedy, gdy na komputerze Mac działa także system Windows.


3
xmarks nie będzie już świetnym rozwiązaniem, ponieważ wszelkie zmiany synchronizujące xmarks z Safari nie będą rozpoznawane przez iCloud jako zmiany, więc Twoje zakładki nie będą się wszędzie synchronizować. Więcej informacji tutaj i tutaj .
willzone1

Próbowałem A Xmarks jest najlepszy !! Teraz tak łatwo mogę otworzyć moje ulubione linki z dowolnej przeglądarki. Absolutnie zalecane !!

1

Nie tylko rozszerzenie chrome dla xmarks, ale możesz go używać we wszystkich przeglądarkach, tj. Firefox, Safari, Chrome itp. Www.xmarks.com. Używam go od kilku lat i słyszałem, że zmienił się z bezpłatnego na płatny około rok temu, więc nie jestem pewien, co teraz wystarczy, ale jestem zadowolony z konfiguracji, którą posiadam i używam dostępu do Internetu, aby zdalnie znajdować moje zakładki .


1

Możesz także skorzystać z aplikacji BookMacster dla komputerów Mac, która może synchronizować zakładki z wieloma przeglądarkami i usługami zakładek, takimi jak Pinboard.


Niesamowite narzędzie ... szkoda, że ​​nie znalazłem go wcześniej. Moim zdaniem XMarks to za dużo bzdur, musisz udostępnić im wszystkie swoje Zakładki itp. BookMacster może po prostu zsynchronizować lokalne przeglądarki bez przesyłania ich do nikogo.
Motsel

0

Tak, to moje rozwiązanie: na komputerze z systemem Windows zainstaluj Panel sterowania iCloud ( http://support.apple.com/kb/dl1455 ) i zaznacz opcję „Zakładki”, które synchronizują zakładki iCloud Safari z Chrome, IE i Firefox. Następnie wszystkie zakładki safari na urządzeniach mobilnych zostaną zsynchronizowane z Chrome na komputerze (połączenie z kontem Google), a gdy otworzysz Chrome na Macu ze swoim kontem Google, znajdziesz w nim wszystkie zakładki Safari.

PS Tak, do tego rozwiązania koniecznie potrzebny jest komputer z systemem Windows


OP poprosił o rozwiązanie dla systemu Mac / OS X, więc Panel sterowania iCloud prawdopodobnie im niewiele pomoże.
nohillside

1
Patrix, jego po prostu jeszcze jeden rozwiązanie dla tej sytuacji, która mi pomaga, a co może pomóc innym narodom, które znajdują pytanie „Czy istnieje sposób synchronizacji zakładek między Chrome i Safari ...”
menkow

Słowo kluczowe „... zainstalowane na komputerze Mac” jest tutaj słowem kluczowym. Zgadzam się, że jest to rozwiązanie (a także opublikowałeś je jako odpowiedź na inne podobne pytanie, w którym nie określono systemu operacyjnego), ale dla osób szukających rozwiązania dla systemu OS X to nie pomoże.
nohillside
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.