Jak mogę otworzyć folder o nazwie coś.app w różnych aplikacjach?


10

Z jakiegokolwiek powodu utworzyłem folder na komputerze Mac o nazwie customer.app i zawiera moduł python. Chcę otworzyć ten folder i jego pliki w aplikacjach takich jak BBEdit i GitX, ale otwarte okno dialogowe pokazuje ten folder jako wyszarzony i nie pozwala mi go wybrać.

Czy są jakieś ustawienia lub właściwości, które mogę ustawić w tym folderze, aby informować komputer Mac, że jest to zwykły stary folder?

Odpowiedzi:


5

AKTUALIZACJA: Najnowsze wersje OS X usunęły tę możliwość. Odpowiedź poniżej dotyczy OS X 10.9 lub wcześniejszego.

Wystarczy kliknąć folder prawym przyciskiem myszy, aby wyświetlić zawartość za pomocą „Pokaż zawartość opakowania”.

Jeśli próbujesz uzyskać dostęp do folderu z okna dialogowego Zapisz / Otwórz, spróbuj zmienić typ widoku z ikon na tryb Kolumna .

x


1
Wydaje się, że to już nie działa w 10.11. Po kliknięciu prawym przyciskiem myszy pojawiają się tylko następujące opcje: „Zmień nazwę, Przenieś do kosza, Duplikuj, Szybki podgląd”
gman

4

Robi to ze względu na nazwę folderu, kończącą się na .app

Aplikacje w systemie Mac OS (i iOS) to tak naprawdę „pakiety aplikacji”, zawierające różne zasoby i pliki wykonywalne w folderze kończącym się na .app.

Powodem jest wyszarzenie, ponieważ pole Zapisz / Otwórz automatycznie je odfiltruje.

W Mountain Lion na moim MacBooku Air, jeśli zrobię to samo, tworząc folder z .app na końcu, zapyta, czy jesteś pewien, że chcesz to zrobić, a potem nawet nie pozwoli ci go otworzyć za pomocą Findera. Znacznie mniej używaj i otwieraj lub zapisuj okna dialogowe.

Polecam zmianę nazwy folderu, jeśli możesz. Wygląda na to, że będziesz musiał to zrobić przez Terminal. To byłoby tak proste, jak bieganie mv customer.app customerdotapp.

Nie znam obejścia pozwalającego na .app na końcu nazwy folderu.


4

Jak powiedzieli inni, proste kliknięcie prawym przyciskiem w zwykłym oknie Findera umożliwi „pokazanie zawartości pakietu”.

Aby otworzyć okno dialogowe pliku, użyj funkcji „Idź do lokalizacji” ( ⌘ Cmd+ ⇧ Shift+ G) i wpisz pełną ścieżkę do podfolderu lub podtekstu pakietu. Na przykład...

/Applications/Skype.app/Contents

Po wykonaniu tej czynności możesz normalnie przeglądać folder.


1

W Finderze możesz wyświetlić zawartość folderu, którego nazwa kończy .appsię, wykonując:

CTRL + lewy przycisk myszy-> Pokaż zawartość opakowania


Czy istnieje sposób „przejścia” do pakietu / paczki w widoku kolumny? konkretnie, w Xcode muszę wybrać plik wykonywalny do uruchomienia podczas konfigurowania schematu obszaru roboczego (Xcode 7.x - najnowszy), ale „zatrzymuje się” na granicy mojego pakietu „.app” i nie będzie dalej kopał. Chcę debugować mój „agent użytkownika”, który znajduje się w samym pakiecie ...
Motti Shneor

1

Niektóre programy pozwalają przeciągać pliki z okna wyszukiwarki.

Jeśli to nie zadziała, spróbuj shift-Command-g i wpisz nazwę folderu (coś w rodzaju /Applications/program.app/Contents) i przeglądaj stamtąd.

Powinien działać we wszystkich wersjach systemu operacyjnego.


Nie jestem pewien, dlaczego zostało to odrzucone. Shift-Command-G było jedynym rozwiązaniem, które działało dla mnie w tym przypadku.
Patrick Roberts

0

Wiem, że ten wątek jest stary, ale dzielę się nim na wypadek, gdyby ktoś natknął się na niego tak samo jak ja. Na moim komputerze Mac z Yosemite wydaje się, że nazewnictwo katalogu z rozszerzeniem .service również ma ten sam efekt. Zmiana nazwy rozszerzenia w wierszu poleceń na coś innego umożliwiła dostęp do niego w Finderze.

Może to dotyczyć starszych komputerów Mac O / S; Nie wiem na pewno. Ponieważ mój folder nie ma rozszerzenia .app, ten wątek pomógł mi przynajmniej spróbować zmienić nazwę rozszerzenia jako test. Nie wiedziałem o tym problemie, dopóki nie znalazłem tego wątku.


0
  1. Wpisz Command+ Shift+ G.

  2. Wpisz ścieżkę do aplikacji, np /Applications/ReadyAPI. :

  3. Kliknij aplikację prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję pokaż zawartość pakietu.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.