Czy są dostępne sterowniki Boot Camp dla piorunów do Gigabit Ethernet?


14

Mam Retina MacBook Pro z Mountain Lion i Boot Camp z Windows 7 i sterownikami Boot Camp 4.0. Używam również adaptera Thunderbolt na Ethernet.

Mój problem polega na tym, że mój port Ethernet (inaczej połączenie przewodowe) nie jest dostępny w Panelu sterowania systemu Windows> Sieć i Internet> Połączenia sieciowe. Dostępne są tylko Bluetooth i Wireless. Kiedy próbuję ustanowić połączenie, jedynymi opcjami są połączenie bezprzewodowe i szerokopasmowe (PPPoE).

Czy muszę pobrać konkretny sterownik, aby uruchomić Ethernet?


Wiem, że jest to propozycja niewygodne, ale myślę, że rMBP jest więcej niż w stanie doskonale z systemem Windows w maszynie wirtualnej, która pozwoli Ci przejść Ethernet over (i mieć OS X dbać o kierowców)
Alexander - przywrócenie Monica

Odpowiedzi:


16

Przede wszystkim podłącz adapter i uruchom ponownie komputer. W wielu przypadkach rozwiąże problem. Musisz zrestartować komputer, ponieważ adaptera nie można podłączyć na gorąco . Z tego samego powodu, jeśli wyjmiesz i ponownie włożysz adapter, nie będzie działał, dopóki nie uruchomisz się ponownie.

Jeśli nadal masz problemy, znalazłem informacje o sterowniku, patrząc na stronę przejściówki Thunderbolt na Gigabit Ethernet w Apple Store.

Google „ Windows Broadx sterownik Windows NetTreme ”. Wybierz sterownik Netxtreme I Desktop / Mobile . Zainstaluj za pomocą menedżera urządzeń (wybierz lokalizację, w której rozpakowałeś sterownik). Uwaga: identyfikator PCI dla tego urządzenia 14e4: 1682 nie znajduje się na liście obsługiwanych identyfikatorów na stronie internetowej Broadcom. Jednak .inf sterownika zawiera wymagane dopasowanie dla nowego identyfikatora urządzenia.

Mamy nadzieję, że możesz rozwiązać ten problem, uruchamiając ponownie komputer, ponieważ nie działa on jako urządzenie typu hot-plug i za każdym razem, gdy musisz uruchomić system Windows z podłączonym adapterem, aby załadować sterownik.


2
Nie wiedziałem, że to nie jest hot-plug - ponowne uruchomienie z podłączonym Ethernetem załatwiło sprawę. Dzięki.
Ryan

@ryan - Czy mówisz, że nie potrzebujesz żadnych dodatkowych sterowników oprócz zwykłego procesu BootCamp?
bmike

@bike Tak, to prawda. Zainstalowałem już sterowniki Boot Camp 4.0. Próbowałem podłączyć kabel Ethernet po uruchomieniu i nie działało. Ponowne uruchomienie z podłączonym rozwiązaniem rozwiązało problem.
Ryan

bootcamp, nie są wymagane żadne dodatkowe sterowniki, chociaż monitor można podłączyć do pioruna po uruchomieniu, Ethernet nie może. Po podłączeniu adaptera do zasilania, wszystko działało.
phil soady

0

Biorąc pod uwagę poprawną odpowiedź od iskra , oto obejście, do którego w końcu doszedłem: skonfiguruj Parallels Desktop (tak, to nie jest darmowe) i użyj Thunderbolt dla Bootcamp, gdy Windows działa pod Parallels. Tak długo, jak połączenie sieciowe jest skonfigurowane w Parallels as Shared, skutecznie sprawia, że ​​adapter Thunderbolt może zostać odłączony na gorąco dla Bootcampa nawet podczas jednej sesji rozruchowej. Parallels daje tylko ułamek pamięci (zwykle nie więcej niż połowę lub 2 GB) i tylko część mocy procesora, ale w niektórych scenariuszach mogę z tym żyć.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.