Dlaczego nasz iPad nie widzi wszystkich kursów iTunes-U udostępnianych z iMaca?


2

Mam 6 kursów iTunes-U załadowanych do iTunes na moim komputerze iMac. Najnowszy to WWDC 2012. Widzę wszystkie te kursy na MacBooku mojej żony, ale tylko pozostałe 5 używa aplikacji Video na naszym iPadzie.

Czy ktoś może to wyjaśnić i pomóc mi zdobyć wszystkie kursy iTunes-U, aby móc oglądać WWDC 2012 na iPadzie?


Czy miałeś jakieś szczęście? Pobrałem na komputer, a następnie zsynchronizowałem z iPadem, ale wydaje mi się, że nie wiem, gdzie je odtwarzać!
RonLugge

Póki co nic. Oglądam te, które widzę na iPadzie, i używam MacBooka do końca. Wygląda to jak zwykły błąd, być może z powodu pewnej kompatybilności w sposobie używania bonjour.
MarkAurelius

W końcu odkryłem, że kiedy zacząłem korzystać z mojego osobistego iPada, zaczęły działać. Możliwe, że AppleId, który je pobrał, jest jedynym, który może je oglądać. (Lub po prostu, że iPad 1 nie może ich uruchomić?)
RonLugge

Ten iPad jest najnowszy.
MarkAurelius

Jako aktualizację, myślę, że wyśledziliśmy to z niektórymi ograniczeniami ustanowionymi za pośrednictwem usługi MDM, której używamy.
RonLugge,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.