Jak mogę przełączać klawisze opcji (alt) i Command (Windows) w systemie Windows 7 w Boot Camp?


16

Zainstalowano system Windows 7 za pośrednictwem Bootcamp dla niektórych projektów związanych z pracą. Zainstalowałem również sterowniki Apple Bootcamp z dysku instalacyjnego OS X i zaktualizowałem do najnowszej wersji. Wszystko dobrze odwzorowało wszystkie moje klucze, ale byłem zaskoczony, że nie oferuje opcji przełączania odwzorowań klawiszy Alti Windows; to znaczy. Altjest po lewej Spacebar, Windowsklucz po Alt.

Obecny sposób mapuje bezpośrednio fizyczny układ klawiatury, ale nie sposób, w jaki ludzie są przyzwyczajeni do pracy: np. OS X Command+ Tabdo przełączania okien jest równoważny z Alt+ Tabnie Windows+ Tab. Wciąż uderzam w niewłaściwe klucze z powodu pamięci mięśni. :)

Czy jest wbudowany sposób na mapowanie Windowsi Altklucze? Jeśli nie, jaka aplikacja innej firmy jest na to najlepszym sposobem?


To wydaje się pytaniem dla systemu Windows - może powinno zostać przeniesione do superużytkownika?
Cajunluke 10.01.11

Odpowiedzi:


10

Miałem ten problem. Rozwiązano go za pomocą Sharp Keys (bezpłatnie).


Nie działało dla mnie (Windows 7 64bit)
cement

Również nie działało dla mnie na W7 64 bit. Alt nie jest dostępne do ponownego mapowania.
David

Działa dla mnie z Windows 10 64bit, upewnij się, że musisz się wylogować i zalogować ponownie po zastosowaniu konfiguracji (Sharp Keys kazał ci się wylogować!) Poza tym, dla przycisku Alt, chociaż nie jest wykrywany przez „Klawisz Type” , nadal możesz wybrać, czy ręcznie z menu, zmieniam przycisk Alt i Command i działa na moim MBA 2012.
Bilo

7

Używam AutoHotKey od około roku na Win7 Ultimate x64. Działa świetnie.

Oprócz zamiany lewego klawisza Command i Option, zmieniłem mapowanie prawego Polecenia, aby przekazać dalej usuwanie, a prawego - „AppsKey” (inaczej menu kontekstowe), co pomaga w Visual Studio i innych aplikacjach.

Jeśli chcesz, aby klawisze funkcyjne działały jak klawisze funkcyjne (bez konieczności przytrzymywania klawisza Fn), możesz to ustawić w aplikacji Bootcamp za pomocą ikony na pasku zadań.

Oto skrypt służący do zamiany lewej Opcji (alt) i Command (Windows):

RAlt::AppsKey ; right-Option to context menu
RWin::Del ; right command to forward delete
LWin::LAlt ; left command to alt
LAlt::LWin ; left alt to command (windows key)

Możesz także rozważyć zmianę mapowania Caps Lock, jeśli potrzebujesz dodatkowego klucza, ponieważ tak naprawdę, jak często którykolwiek z nas używa Caps Lock?


Fajnie, zwłaszcza, że ​​używam już AutoHotkey do wielu innych rzeczy, ale kłopotliwe, ponieważ przełączam się między „prawdziwą” klawiaturą Windows a klawiaturą Apple.
Jan

@ Jan Czuję twój ból. Konieczność uruchomienia i zatrzymania AutoHotkey, gdy dokowanie jest denerwujące. Przynajmniej jest ikona próby systemu.
3Dave

Nie, mam na myśli ogólny skrypt AutoHotkey, który musiałbym mieć dwie wersje lub dowiedzieć się, czy istnieje jakiś identyfikator, którego AutoHotkey może użyć dla sekcji „jeśli”. Ale kocham AHK.
Jan

@Jan Ahhh ... to ma więcej sensu.
3Dave

1

Chciałbym podzielić się z wami sztuczką polegającą na tym, że można przypisać niektóre rzadziej używane klucze do preferowanych kluczy. Np. Mapuję prawy CMD do DEL i prawy ALT do menu („aplikacja”), używając klawiszy Sharp1

Nie podobało mi się Sharp Keys, ponieważ wymaga to ponownego uruchomienia w celu zamiany mapowań. Inne skrypty AutoHotKey tutaj zawierały zbyt wiele dodatkowych rzeczy na moje potrzeby. Ten skrypt AutoHotKey jest tylko zamianą klawisza wygranej oraz klawiszem skrótu, aby ją wyłączyć (ctrl + F6), jeśli od czasu do czasu używasz również klawiatury Windows.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.