Czy mogę odtwarzać dźwięk z iPhone'a na komputerze Mac?


48

Czy mogę podłączyć iPhone'a 3GS do komputera Mac Pro, aby dźwięk iPhone'a był odtwarzany przez głośniki komputera Mac Pro?

Mogę z łatwością podłączyć słuchawki Bose, aby odtwarzać przez nie muzykę z iPhone'a ... to fajnie ... ale chcę, aby inni słyszeli muzykę przez system głośników mojego Mac Pro.


Czy chcesz po prostu odtwarzać muzykę z telefonu lub dźwięk z aplikacji? Pierwotne pytanie brzmiało „aplikacja”, ale zostało usunięte w edycji. Istnieje zasadnicza różnica między nimi.

@mankoff - w oryginale napisano: „muzyka z aplikacji iPHONE” i „muzyka z aplikacji”. Po moich zmianach i moich, teraz mówi „Audio iPhone'a” i „Muzyka z iPhone'a”. Co za różnica? Moje własne zdanie: wyjście muzyczne z iPhone'a jest wyjściem audio, a biorąc pod uwagę, że do iPhone'a wymagana jest aplikacja do generowania dźwięku, można założyć, że całe wyjście audio iPhone'a (muzyczne lub inne) odbywa się za pośrednictwem aplikacji.
Dori

Różnicę widać w odpowiedziach poniżej. Muzykę (którą można odtwarzać za pomocą aplikacji iPoda) można odtwarzać za pomocą kabla USB i iTunes. Muzyka / dźwięki z gry wymagają innego rozwiązania.

@mankoff - niestety, pierwotne pytanie nie było wystarczająco jasne, aby móc dokonać takiego rozróżnienia - tzn. chociaż powiedziała, że ​​chce odtwarzać muzykę, nie uwzględniła tego, która aplikacja ją wytwarza. Domyślam się (podobno podzielane przez innych), że odnosiła się do aplikacji iPoda.
Dori

Odpowiedzi:


83

Proste i po prostu zaskakujące:

 1. Najpierw sprawdź, czy masz włączony iPhone / iPad jako urządzenie wejściowe audio w Audio Midi Setup.app :

wprowadź opis zdjęcia tutaj

 1. Podłącz iPhone'a do komputera Mac za pomocą kabla Lightning (przepraszam. Nie działa z 30-pinowymi iPhone'ami. [Tak, wiem, że powiedziałeś 3GS])

 2. Uruchom QuickTime Player

 3. Wybierz Plik> Nowe nagranie audio
 4. Kliknij trudną do zobaczenia strzałkę w dół obok przycisku „Nagrywaj”, wybierz iPhone'a pod „Mikrofonem”
 5. Odtwarzaj muzykę, graj w cokolwiek na iPhonie, dźwięk przebije się przez komputer Mac.

Nie trzeba naciskać nagrywania, dźwięk będzie odtwarzany, nawet jeśli nie nagrywasz. Po prostu podkręć głośność.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


2
Żałuję, że mogę dać ci tylko jedną opinię. Niesamowite! Najwyraźniej działa również w przypadku wideo. Kto wie, że ekran iPhone'a może być tak prosty?!?
BrianS

5
Wydaje się, że mój iPhone 5 (IOS 9.2) ma z tym związane pisankę. Po ustawieniu w telefonie wejścia nagrywania audio odtwarzacza Quicktime czas w górnej części ekranu iPhone'a zmienia się na 9:41, a logo operatora komórkowego zmienia się w symbol Wi-Fi. Kiedy odłączam telefon lub zmieniam wejście audio typu Quicktime na coś innego, wyświetlacz iPhone'a wraca do normy.
Kenster,

1
Nigdy nie dodam komentarzy, ale ... miło !!!
doitlikejustin 17.03.16

1
Fajnie - choć trochę to irytuje, wyłącza osobisty punkt dostępu przez USB. Nadal może jednak korzystać z hotspotu przez Wi-Fi.
Wolfgang Schreurs,

1
Zalogowałem się tylko, aby głosować na twoją odpowiedź. Naprawdę dziękuję.
mxmlc

6

Możesz odtwarzać muzykę z iPhone'a na komputerze Mac za pośrednictwem iTunes. Nie musisz nawet być zsynchronizowany z tą biblioteką iTunes, po prostu podłącz ją, przejdź do swojej muzyki i naciśnij przycisk odtwarzania.

Jeśli mówisz o dźwięku z gier wydobywającym się z głośników komputera Mac ... Wziąłbym głośniki i włożyłem je prosto do telefonu. Nie ma mowy, żebym używał komputera Mac jako trasy audio z telefonu.


2
Dla każdego Googlersa to ustawienie jest teraz w sekcji „Na tym iPhonie” w iTunes. Nie pozwala na przeglądanie ani odtwarzanie muzyki z zakładki „Muzyka”, gdy jesteś w ustawieniach zawartości telefonu.
xdumaine

4

LineIn darmowa aplikacja działała świetnie.

Rogue Amoeba produkt LineIn jest doskonałym darmowe narzędzie do słuchania dźwięku zewnętrznego.

Zalety w stosunku do QuickTime Player

LineIn ma kilka zalet:

 • LineIn ma niższe (prawie żadne!) Opóźnienie audio, podczas gdy QuickTime Player ma około ~ 500 ms zwiększonego opóźnienia dźwięku.
 • Nie zmienia niewłaściwej prędkości / nachylenia; jest to problem, który czasami objawia się w QuickTime Player.
 • Nie zastępuje górnego paska 9:41 AM i 100% baterii .

Jak

 1. Po podłączeniu iPhone'a do komputera Mac (przez Lightning / USB) włącz urządzenie audio w Audio Midi Setup.app : Audio Midi Setup.app

 2. Uruchom aplikację LineIn.app i wybierz iPhone jako źródło wejściowe: LineIn.app

 3. Naciśnij Graj przez i gotowe!

Notatki

 • Upewnij się, że iPhone nie jest wyciszony.
 • Krok pierwszy trzeba będzie wykonać ponownie, gdy iPhone zostanie odłączony i ponownie podłączony.

Czy możesz rozszerzyć swoją odpowiedź, wyjaśniając, w jaki sposób ta aplikacja pozwala rozwiązać problem?
grg

Nie można sprawić, aby mój iPhone XS działał z moim MacBookiem Air. Z jakiegoś powodu dane wejściowe z telefonu nie były przekazywane przez wyjście dźwięku. Dzięki, ta aplikacja rozwiązała mój problem.
Edgar Salazar

2

Uruchom Airfoil Speakers na swoim komputerze Mac. Pozwoli to na odtwarzanie w taki sam sposób, jak na Apple TV lub ekspres na lotnisko. Aby to działało, musisz być w tej samej sieci Wi-Fi.


1

Jeśli twój iPhone działa (tak myślę) w wersji 4.0 lub nowszej, myślę, że większość urządzeń powinna mieć możliwość zamontowania telefonu i odtwarzania muzyki przez iTunes.


1

Rozwiązaniem jest użycie Miccuss lub innego odbiornika audio Bluetooth do odbierania dźwięku przez Bluetooth i przekazania sygnału kablem do wejścia audio komputera Mac.

Miccuss działa idealnie, dźwięk jest nieskazitelny.

Nie jestem pewien, dlaczego Apple nie może (lub nie chce) umożliwić komputerom Mac odbierania dźwięku z urządzeń Bluetooth, nawet jeśli usługa wydaje się być dostępna w profilu Bluetooth (brama głośnomówiąca). MS Windows Bluetooth obsługuje bramę głośnomówiącą w bezproblemowy sposób, co daje jej wynik wszechstronności w tym obszarze w porównaniu z komputerem Mac.


1

Grać muzykę

 1. Podłącz iPhone'a do komputera przez USB
 2. Otwórz iTunes
 3. Kliknij przycisk iPhone'a w iTunes w lewym górnym rogu
 4. W Ustawieniach po lewej stronie znajduje się Na moim urządzeniu
 5. Kliknij Muzyka. Powinieneś zobaczyć całą muzykę w telefonie po prawej stronie.
 6. Zagraj w tę funky muzykę.

0

Dźwięk z aplikacji

Prawdopodobnie jest na to wiele sposobów. Być może niektórzy mogliby skorzystać z istniejącego złącza iPhone'a. Ale na pewno, jeśli otrzymasz adapter słuchawek męskich na męskich , możesz wyjąć dźwięk z iPhone'a i wejść do wejścia audio (mikrofonu) na pulpicie, a następnie użyć Audacity lub innego programu, aby odtworzyć dźwięk z wejścia mikrofonu

Muzyka z iPhone'a

W iTunes wybierz swojego iPhone'a w lewej kolumnie. Wybierz muzykę. Grać.


Może to działać, aby uzyskać dźwięk w … ale jak zmienić wejście audio komputera Mac na wyjście audio?
Dori

Wiele programów podłącza mikrofon do głośników. Wypróbuj Audacity audacity.sourceforge.net

0

Wiem, skąd pochodzi to pytanie. Czasami lubię podłączać iPhone'a do kabla USB, aby ciągle się ładował, podczas gdy lubię też odtwarzać filmy na telefonie, takie jak Periscope. Prowadzi to do problemu, że na wyjściu AUX z iPhone'a będzie słychać szum w tle, ponieważ port USB jest podłączony.

Tak więc telefon odtwarzający dźwięk przez USB jest jedyną metodą, która może zapewnić wysoką jakość dźwięku.

Niestety nie ma komercyjnie dostępnej metody tworzenia odbiornika audio USB w OSX. Ale istnieje alternatywa. Najpierw musisz włączyć hotspot iPhone'a przez USB. Można to zrobić, kupując abonament hotspot od operatora sieci bezprzewodowej lub w inny nielegalny sposób. Po drugie, musisz zainstalować oprogramowanie OSX na bezprzewodowym odbiorniku audio, takim jak płatowiec lub serwer lotniczy. Po trzecie, musisz włączyć połączenie USB w ustawieniach systemu OSX w sieci. Nazwa takiego połączenia może być różna i nieprzewidywalna. Weź swojego najlepszego gościa. Po czwarte, umożliwiając odtwarzanie dźwięku na iPhonie przez airplay. Jeśli nie widzisz transmisji, oznacza to, że połączenie nie zostało nawiązane pomyślnie. Powtarzaj cały proces, aż się skończy.

Zauważ, że ta metoda spowalnia OSX, czasami dość dramatycznie.


0

Próbowałem wszystkich zalecanych bez wyjścia dźwięku na MacBooku Pro. Dla mnie zadziałało użycie VLC player na Macu w następujący sposób:

 1. Włącz iPhone'a w ustawieniach Audio MIDI (patrz folder „Narzędzia” w Finderze)
 2. Otwórz odtwarzacz VLC: Plik -> „Otwórz urządzenie przechwytujące” Kliknij Audio i wybierz iPhone z listy rozwijanej

Zacznij grać na iPhonie i słuchaj na swoim komputerze Mac! :)

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.