Jak mogę wyświetlić procent baterii na iPodzie Touch?


15

Na iPhonie, aby pokazać procent pozostałej baterii, mogę przejść do Settings > General > Usagei włączyć „Procent baterii”.

IPod touch mojej córki nie ma kategorii Użycie. Czy w iPodzie touch jest sposób wyświetlania procentu baterii?

Odpowiedzi:


10

Żadne dotknięcia iPoda nie mogą pokazywać procentu naładowania baterii u góry ekranu (chyba że je jabreak). W App Store są aplikacje, które wyświetlają procent baterii po uruchomieniu, ale oczywiście nie przez cały czas.

Jest tu wątek do dyskusji: http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=1013295


2
Cóż, to śmierdzi ... ale dzięki za szybką odpowiedź.
C-Pound Guru

Co ciekawe, po ich jailbreaku pokaż procent i kopię zapasową w iTunes, jeśli przywrócisz ustawienia fabryczne, a następnie przywrócisz kopię zapasową, zwykle procent ten wróci (a urządzenie nie zostanie zepsute).
yakatz

Interesujące jest to, że miałem tę pracę z SBsettings (jailbroken Ipod), w pewnym momencie wykonałem kopię zapasową, a ostatnio zaktualizowałem do wersji 9.3. Po przywróceniu do kopii zapasowej nadal miałem numeryczną baterię (i numeryczne Wi-Fi) współpracujące z iOS 9.3 (bez jailbreak). To godne ubolewania, że ​​Apple nie oferuje tych prostych funkcji natywnie.
Kalamalka Kid

9

Jeśli chcesz, aby iPod wskazywał poziom naładowania baterii jako wartość procentową, przejdź do Settings > General > Accessibility > Triple-click Homei wybierz „Przełącz VoiceOver”. Po zakończeniu przejdź do ekranu głównego i kliknij trzy razy przycisk Home. VoiceOver zostanie aktywowany. Następnie dotknij ikonę baterii. VoiceOver powie głośno procent baterii. Aby wyłączyć VoiceOver, kliknij trzy razy przycisk Home.

Działa to tylko na urządzeniach iPod touch trzeciej generacji lub nowszych oraz na telefonie iPhone 3GS lub nowszym.


„Działa”, ale jest dość niezręczny. Zastanawiam się, jaki geniusz w Apple uważał, że to świetny pomysł ...
Qasim

4

Jeśli jailbroken, SBSettings ma przełącznik do tego.


0

Jeśli ładujesz iPoda Touch, ekran blokady pokaże krótko aktualny procent naładowania baterii po włączeniu podczas ładowania.

Podłącz działający procent ładowania powinien pojawić się na ekranie.

Naciśnij przycisk zasilania, aby zablokować

Naciśnij raz przycisk home lub power

Obserwuj procent naładowania baterii, aby wyświetlać się przy dużym bieżącym czasie.

Bardzo słabo byłoby miło, gdyby Apple mógł być spójny we wszystkich urządzeniach iDevices w takich rzeczach, jak stan baterii i kalkulator.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.