Czy możesz wyłączyć lub wyłączyć wyświetlanie na iMacu?


13

Chciałbym wyłączyć ekran iMaca podczas połączenia z nim za pośrednictwem sesji pulpitu zdalnego. Używam TeamViewer lub LogMeIn i niestety ekran pozostaje włączony podczas tych sesji, kiedy tak naprawdę nie musi być włączony.

Czy jest jakiś sposób, aby wyłączyć ekran podczas używania?

Uwaga: nie chcę przełączać wyświetlacza w tryb uśpienia, ponieważ będzie to trwało tylko do momentu, gdy zacznę pisać lub poruszać myszą.


2
Wydaje się, że jest to kolejny przykład tego, że Apple wie lepiej niż ty, co powinieneś być w stanie zrobić ze swoim komputerem ... :-(
Michael

Rozwiązaniem, na które ostatecznie zdecydowałem się, było przyklejenie kawałka czarnego plastiku na ekranie.
Michael

Odpowiedzi:


4

Możesz wypróbować RedScreen (nie mam iMaca, aby go przetestować). Czytałem, że może to nie tylko zmniejszyć jasność ekranu ponad wartości domyślne OS X (jak inni), ale także kontrolować podświetlenie ekranu. Możesz ominąć domyślny tryb barwienia na czerwono i po prostu użyć tych elementów sterujących jasnością.


W moim iMacu z 2006 roku podświetlenie nie przyciemni bardziej niż Preferencje systemowe. Z czerwonym włączeniem i jasnością (bez podświetlenia) pomaga, ale byłoby wspaniale, gdyby można było płasko wyłączyć również podświetlenie, ponieważ mój wyświetlacz jest popsuty (wiele pionowych linii, na które nie mają wpływu żadne ustawienia i wciąż są pełna jasność) i i tak chcę korzystać tylko z dostępu zdalnego.
Michael

2
Skończyło się na tym, że korzystam z Shades i bardzo dobrze przyciemnia ekran całkowicie, obniżając gamma. Ekran jest nadal włączony, ale wydaje się, że jest to ograniczenie komputera iMac.
Ken Pespisa,

0

Możesz całkowicie obniżyć jasność urządzenia, co spowoduje skuteczne wygaszenie ekranu do momentu ponownego ustawienia jasności.


3
Niestety nie działa to na komputerze iMac. Z przyjemnością to zrobię, jeśli jasność spadnie do zera. Najlepsze, co mogę zrobić, to przyciemnienie, ale ekran pozostaje włączony.
Ken Pespisa

Czy możesz wypróbować Control + Shift + Eject i poinformować mnie, czy to działa?
hiiambo

2
Z tym też nie ma szczęścia. Powoduje to uśpienie iMaca, ale budzi się natychmiast po aktywnej sesji pulpitu zdalnego
Ken Pespisa

Rozglądając się, nie znalazłem niezawodnego sposobu na wyłączenie wyświetlacza. Najlepsze, co potrafię poradzić sobie, to spać, co włączy go z każdym rodzajem aktywności.
hiiambo

0

Jeśli nie masz nic przeciwko użyciu Voice Over, VO ma opcję przyciemnienia ekranu, zwaną kurtyną ekranową. Aby korzystać z kurtyny ekranu, musisz mieć włączony głos. Aby włączyć Voice over przy użyciu polecenia f5, aby włączyć kurtynę ekranu, naciśnij klawisze VO (sterowanie i opcja), przesuń f11, aby ponownie włączyć ekran, użyj tej samej kombinacji klawiszy. Nie jestem pewien, jak to będzie działać podczas udostępniania ekranu. Informacje można znaleźć na stronie Apple, link znajduje się poniżej.

http://support.apple.com/kb/PH5770


Odkryłem, że kombinacja klawiszy nie działa, gdy jest pisana zdalnie, należy ją wpisywać z fizycznie podłączonej klawiatury. Sądzę, że jest to również dobre, ponieważ powoduje to również zasłonięcie zdalnego wyświetlacza podczas korzystania ze zdalnego pulpitu, co i tak czyni go bezcelowym.
Michael

0

fwiw, znalazłem, że Shady zrobił dla mnie lewę. nieco inny przypadek użycia, w moim próbuję wyłączyć wewnętrzny ekran, który jest zepsuty. co jest niemożliwe z imac, jak wszyscy wiemy. ale Shady (za darmo! ale wspieraj programistów!), nawet jeśli ekran nie wyłączył się całkowicie , sprawia, że ​​jest tak ciemno, że nie widzę migoczącego drania.

pierwotnie znalazłem tutaj: https://mac-how-to.gadgethacks.com/how-to/lower-screen-brightness-your-mac-below-default-0168430/

bezpośredni link do strony shady dev: https://instinctivecode.com/shady/


Wygląda na to, że aplikacja przestała
działać
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.