Import Mail.app z Entourage nie powiódł się


2

Próbuję zaimportować całą strukturę folderów z Entourage 2008 do Mail na Macu z systemem OS X 10.5.8.

Najpierw próbowałem wyeksportować całą bazę danych e-mail z Entourage do pulpitu jako plik .rge. Eksport został przerwany z komunikatem, że moja baza danych Entourage jest uszkodzona i że powinienem ją odbudować.

Następnie przeszedłem do Mac Mail i zaimportowałem strukturę folderów Entourage Plik & gt; Importuj skrzynki pocztowe… & gt; Otoczenie . Nieporęczny import zajął trochę czasu i pasek postępu nigdy nie osiągnął pełnej długości, ale w końcu import powiedział, że się powiódł.

Kiedy sprawdziłem zaimportowaną strukturę folderów w Mail, zauważyłem, że brakuje kilku podfolderów. Sprawdziłem konsolę i zobaczyłem następującą wiadomość:

Mail[2899] Applescript Error: 
  aliasForMailImporter got an error: 
  AppleEvent handler failed.

Co to znaczy i co mogę zrobić, aby całkowicie przesunąć strukturę podfolderu?


Brzmi tak, jak plik Entourage jest, jak stwierdzono, uszkodzony. Może być konieczna migracja poczty przy użyciu pośredniego serwera IMAP. W ten sposób foldery i formatowanie poczty zostaną zachowane.

@dori, jeśli pytanie będzie powiązane z moim kontem, mogę oznaczyć Twoją odpowiedź jako zaakceptowaną
elhombre

możesz także odtworzyć pytanie, które pozwoli nam połączyć odpowiedzi i dać ci prawo własności.
Robert S Ciaccio

Odpowiedzi:


2

W oparciu o komunikat mówiący, że baza danych Entourage jest uszkodzona i musi zostać odbudowana, muszę zgadnąć, że baza danych Entourage jest uszkodzona i zaleca jej odbudowanie.

Jak mówi powiedzenie: „Śmieci w śmieciach”.

Oto wskazówki, jak to zrobić odbuduj bazę danych Entourage .


Dzięki za skojarzenia, wydaje się, że jest to lub dokonywanie importu ręcznie było jedynym rozwiązaniem
elhombre

1

Twoim pierwszym problemem jest to, że masz do czynienia z uszkodzoną bazą danych Entourage. Odbuduj go. Proponuję następnie użyć skryptu Jolly Roger do wyeksportowania całej poczty. Znajdź go tutaj ... http://jollyroger.kicks-ass.org/software/ArchiveMessageFolders.zip

Następnie możesz zaimportować strukturę za pomocą funkcji importowania w Mail.app. Wybierz najbardziej nadrzędny folder, który został wyeksportowany, i automatycznie spadnie do wszystkich podfolderów.

Powodzenia.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.