Zostaniesz poproszony o zalogowanie się na inne konto w Mac App Store?


34

Niedawno Mac App Store prosi mnie o zalogowanie się na inne konto w celu zaktualizowania moich aplikacji. Nigdy nie miałem drugiego identyfikatora Apple ID, a ten komputer zawsze należał do mnie, co oznacza, że ​​na tym komputerze Mac nigdy nie było zalogowane inne konto. Zrzut ekranu załączonej wiadomości.

Masz dostępne aktualizacje dla innych kont

Aby zaktualizować tę aplikację, zaloguj się na konto użyte do jej zakupu.

Próbowałem się wylogować i zalogować ponownie, ale bezskutecznie. Musiałem usunąć Xcode i zainstalować go od zera, aby działał, ale nie chcę tego robić z każdą aplikacją.

Jakieś pomysły? :(


Nawiasem mówiąc, jestem na Lionie, 10.7.4.
Ian


Nie, wszystko indeksuje się normalnie.
Ian

Czy widzisz, którą aplikację chcesz zaktualizować?
MrDaniel,

1
Tak, miałem te same problemy, kiedy próbowałem dokonać zakupu innego dnia. Po zresetowaniu hasła pięć lub sześć razy w końcu poprosiłem przedstawiciela Apple, aby powiedział mi, że to błąd na ich końcu. Dobrze wiedzieć!
Terrance Shaw,

Odpowiedzi:


55

Aby AppStore zapomniał o starych poświadczeniach, z których pobrano aplikację, usuń _MASReceiptkatalog z samej aplikacji.

Aby to zrobić:

  1. Otwórz Finder i przejdź do aplikacji.
  2. Ctrl + kliknij aplikację i wybierz „Pokaż zawartość opakowania”.
  3. Rozwiń katalog Contents i kliknij katalog _MASReceipt, aby go wybrać.
  4. Wpisz Command + Delete, aby trwale usunąć katalog --- pojawi się monit o podanie poświadczeń, ponieważ jest to plik chroniony.

Zamknij i uruchom ponownie AppStore, a następnie znajdź aplikację. Przycisk powinien teraz powiedzieć „Free” lub „Install” zamiast „Update”. Kliknięcie go spowoduje zaktualizowanie aplikacji do najnowszej wersji, tak jak obecnie zalogowany użytkownik Apple.

Może to być również tymczasowy problem i może z czasem zniknąć, gdy serwery powrócą po niektórych warunkach przeciążenia.


instaluję teraz!
Matt Jacobsen

1
Od jakiegoś czasu próbuję rozwiązać ten problem. Moja żona miała identyfikator jabłka, do którego się kiedyś zalogowała i nigdy więcej nie użyła. MAS pokazała aktualizacje dla iMovie i iPhoto dla swojego konta, mimo że zostało ono usunięte z komputera. To rozwiązanie działało idealnie. Dziękuję Ci!
JiuJitsuCoder

To nie działało, powiedział błąd podczas aktualizacji ... Musiałem odinstalować i ponownie zainstalować program. (OS X)
JBaczuk,

2
Nie działało dla mnie w systemie OS X 10.11.3 El Capitan. Po wykonaniu instrukcji App Store nadal wyświetla opcję „Aktualizuj” zamiast opcji „Pobierz”. Musiałem całkowicie odinstalować aplikację i zainstalować ją ponownie.
okradać

To działało dla mnie dla aplikacji Apple bez konieczności ponownego uruchamiania App Store. Właśnie kliknąłem Aktualizuj i poprosił mnie o hasło do App Store. W przypadku aplikacji innych firm wymagane jest ponowne uruchomienie.
CJ Dennis,

3

Miałem ten sam problem i ani naprawa uprawnień, ani resetowanie SpotLight nie zrobiły nic, aby to naprawić.

Jeśli błąd nie zawiera adresu e-mail, komunikat oznacza, że ​​uważa, że ​​aplikacja została zakupiona po zalogowaniu się na inne konto lokalne na komputerze, a App Store nie ma uprawnień do zapisu, aby ją zaktualizować.

Wygląda na to, że coś się popsuło na moim komputerze, ponieważ używam tylko jednego konta lokalnego, więc sprawdziłem uprawnienia w Xcode.app i musiałem dodać moje obecne konto lokalne z dostępem do odczytu i zapisu.

Gdy to zrobię, będę mógł zaktualizować XCode za pośrednictwem App Store.


Nie miałem adresu e-mail w błędzie. Zmieniono uprawnienia w Xcode.app na wszystkich do odczytu / zapisu, e-mail pojawił się błędnie, działał dobrze.
Ben Wilson

1

Jeśli załadowałeś aplikacje zakupione przy użyciu innych identyfikatorów Apple ID, otrzymujesz ten ekran. (Spróbuj:))

Na przykład, jeśli znajomy dał ci kopię swojej aplikacji i pojawi się aktualizacja, musisz zalogować się przy użyciu identyfikatora znajomego, aby zaktualizować tę aplikację.

Jeśli są twoje, możesz je usunąć z komputera, a następnie przejść do AppStore> zakupy i pobrać je ponownie.

Mam nadzieję że to pomoże.


Nigdy w życiu nie użyłem innego identyfikatora Apple ID, a ten Mac zawsze należał do mnie, więc to niemożliwe. Starałem się unikać ich instalowania :(
Ian

Jako programista nie wiem, jak to się może stać. Chciałbym wysłać wiadomość do grupy wsparcia AppStore: apple.com/support/mac/app-store
David Delmonte

przy okazji nie potrzebujesz innego identyfikatora Apple ID, aby załadować inną aplikację - poza iTunes. Aby go zaktualizować, potrzebujesz identyfikatora.
David DelMonte,

1

Może się to również zdarzyć, gdy indeksowanie reflektorów jest zepsute, więc może pomóc próba przebudowania indeksu reflektorów ( sudo mdutil -E /) przed ponowną instalacją dużej aplikacji, takiej jak Xcode.


0

Trywialna „poprawka” w moim przypadku. W folderze Aplikacje moja instalacja Xcode została nazwana „Xcode.app” ... Zmieniłem nazwę na „Xcode 4.app” i nagle AppleStore pozwolił mi ją zaktualizować.


I to nie złamało ci nic innego?
slhck

0

W moim przypadku udało mi się zrobić pierwszą część (usunąć plik z zawartości pakietu aplikacji), ale nie mam opcji, aby zalogować się na nowym koncie i muszę, ponieważ faktycznie kupiłem aplikację przy drugim logowaniu .

Teraz, gdy idę do centrum aplikacji i szukam aplikacji , której to dotyczy, a także klikam ją, aby zaktualizować, to po prostu mówi, że już zainstalowałem tę aplikację na tym komputerze i pytam, czy na pewno chcę kup go ponownie. Nie oferuje opcji „aktualizacji” .

Nie mogę znaleźć sposobu, aby „zalogować się” na nowe konto w App Store.


Aktualizacja: dowiedziałem się, jak się wylogować i ponownie zalogować jako nowy użytkownik, jednak nadal nie widzi, że go kupiłem i powinienem móc go zaktualizować za darmo. Nadal daje mi to samo: „jest już zainstalowany na twoim komputerze, czy na pewno chcesz go kupić?”
Lisa Jey Davis,

PONOWNIE AKTUALIZACJA: Poszedłem do zakupów, zobaczyłem tam aplikację, a opcja „zainstaluj” była opcją - bez konieczności „kupowania”. Kliknąłem to. Wydawało się, że do pracy. Dam ci znać, jeśli jakoś mam dwie takie same aplikacje w systemie! LOL
Lisa Jey Davis,

1
Lisa - Witamy na stronie! Poszukaj przycisku edycji i po prostu powiedz swoją historię w formie narracyjnej. System wywołuje zmiany, jeśli ktoś musi wiedzieć, kto i kiedy dokonał edycji.
bmike
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.