Jak zmusić Safari do zapamiętania mojego hasła do stron, w których autouzupełnianie = wyłączone?


19

Safari zapamięta moje hasło w większości witryn, jeśli je poproszę. Jednak niektóre witryny „o wysokim poziomie bezpieczeństwa” wyłączają tę funkcję. Chcę zastąpić ich zastąpienie, a Safari zapamięta moje hasło do tej witryny - nawet jeśli strona tego nie chce.

Te witryny „o wysokim poziomie bezpieczeństwa” są określone autocomplete=offw kodzie HTML. W takim przypadku większość przeglądarek to honoruje i nie pamięta hasła. W przypadku niektórych przeglądarek, takich jak Firefox, ludzie odkryli sposoby, aby zmienić ten aspekt zachowania przeglądarki i zmusić przeglądarkę do zapamiętania hasła, nawet w witrynie, która z niej korzysta autocomplete=off. Wiem, jak to zrobić w przeglądarce Firefox, ale to nie działa w przeglądarce Safari. Tak, rozumiem konsekwencje tego bezpieczeństwa dla bezpieczeństwa.

Jak sprawić, by Safari zapamiętywało moje hasło do stron, w których autouzupełnianie = wyłączone?

Bibliografia:

Odpowiedzi:


9

„Autouzupełnianie” w trzecim linku działa dla mnie.

Oto krok po kroku sposób instalacji, dla innych, którzy mogą na to natknąć:

  1. Uruchom Safari. W pasku menu kliknij Safari >> Preferencje. W okienku Zaawansowane zaznacz pole „Pokaż menu rozwijania na pasku menu” u dołu.

  2. W pasku narzędzi Safari powinieneś teraz zobaczyć Develop. Kliknij Develop, a następnie „Enable Extensions”.

  3. Pobierz rozszerzenie stąd: http://lapcatsoftware.com/downloads/autocomplete.safariextz

  4. W folderze pobranych kliknij właśnie pobrany plik. Safari zapyta, czy chcesz zainstalować to rozszerzenie. Powiedz tak.

Teraz możesz już iść!


3

Czy przetestowałeś rozszerzenie dla Safari, które możesz pobrać na dole trzeciego adresu URL cytowanego powyżej?

http://lapcatsoftware.com/downloads/autocomplete.safariextz

Mogę zainstalować bez żadnych problemów w Safari 5.1.7. w systemie Snow Leopard, ale nie można go przetestować z powodu braku witryny korzystającej z funkcji autouzupełniania = wyłączone


Jeśli zdarzyło Ci się mieć konto STEAM, witryna społeczności (lub strona główna? Nie wiesz teraz) ma opcję autouzupełniania = wyłączone.
GhostLyrics

3

Safari 7 pozwala zastąpić „autouzupełnianie” w Preferencjach hasła

wprowadź opis zdjęcia tutaj


Safari 7.0.3 nie ma już tej opcji
dersimn

Tak, użyj rozszerzenia autouzupełniania zgodnie z opisem w odpowiedzi @DW
Alex Popov

Przybyłem tutaj, szukając tego, co się stało z tą opcją, ponieważ użyłem jej raz, a teraz jej nie ma. Smutny dzień :(
krs013

2

Używam i polecam 1Password do przechowywania moich haseł, ale słyszałem, że LastPass to kolejny dobry menedżer haseł. Zamiast przechowywać hasła w jednej przeglądarce na jednym komputerze, menedżer haseł pozwala używać zapisanych haseł we wszystkich przeglądarkach i synchronizować na wszystkich komputerach i urządzeniach (Mac, Win, iOS, Android).

https://agilebits.com/onepassword


Dzięki. Czy możesz potwierdzić, czy 1Password automatycznie uzupełni hasła, nawet w formularzach z autocomplete=offustawionym atrybutem? (Ten atrybut zwykle przedstawia większości zwykłych menedżerów haseł przeglądarki od zapamiętywania lub automatycznego wypełniania hasła w tych witrynach.)
DW

Tak, to będzie. Potwierdzono na mojej stronie banku.
Alan Shutko

1

Udało mi się pomyślnie zainstalować skrypt autouzupełniania autorstwa Jeffa Johnsona (link lapcatsoftware.com powyżej) na Safari 6 i automatycznie wypełnił moje poświadczenia w panelu sterowania WHM, który został wcześniej zablokowany.


0

Bookmarklet w drugim linku (link howtogeek.com) nie działa dla mnie dobrze. Problem polega na tym, że musisz klikać bookmarklet na stronie za każdym razem, gdy chcesz się zalogować (nie tylko przy pierwszej wizycie na stronie, ale także za każdym razem, gdy chcesz wpisać hasło). Nie dobrze.


0

Polecam korzystanie z TapIN dla tego rodzaju witryn. Jest to alternatywna doskonała przeglądarka iOS.-3

Nie jest dobrym pomysłem, aby Twoja przeglądarka zapamiętała wszystkie twoje hasła, szczególnie te ważne. Zapisane hasła dowolnej przeglądarki są łatwe do odczytania, nawet w menedżerze haseł Firefox ( https://www.raymond.cc/blog/how-to-find-hidden-passwords-in-firefox/#comment-645841 )

Wolę kontrolować, które hasło jest zapisywane w mojej przeglądarce. Ale jeśli chcesz być naprawdę bezpieczny, skorzystaj z menedżera haseł, online lub offline.

Używam Limitlesslane, który zapewnia funkcje autozapisu, autouzupełniania i autologin poprzez rozszerzenie przeglądarki, dostępne dla wszystkich głównych przeglądarek (oprócz IE)

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.