Jak mogę pobrać Xcode 4.4 bez korzystania z App Store?


15

Po aktualizacji do Mountain Lion Xcode 4.3 przestał działać. Potrzebuję 4.4.

Link do pobrania

Nie udało mi się uzyskać linku do Xcode 4.4, czy ktoś go znalazł?

Powody nieużywania App Store w tym przypadku

Nie mam komputera Mac, więc nie mogę kopiować między komputerami.

Komputer Mac, na którym wymagany jest Xcode 4.4, jest korporacyjny. Aktualizacja do systemu operacyjnego była licencjonowana zbiorczo, przeprowadzona bez App Store - IT dostarczyło mi instalatora.

Nie mam korporacyjnej karty kredytowej (ani PayPal) do używania z tym komputerem Mac. Nie podam danych mojej osobistej karty kredytowej na koncie na firmowym komputerze Mac.

Czytam o tym, że „Brak” jest opcją płatności dla bezpłatnych aplikacji, jednak nie jest dostępna na moim komputerze.


2
Dlaczego nie pobrać na komputer osobisty i po prostu skopiować aplikację? Edycja: również jako administrator systemu powinienem wspomnieć, że jeśli naprawdę potrzebujesz tego oprogramowania, może powinieneś poprosić IT, aby dostarczył ci wewnętrznie oficjalnie zatwierdzoną wersję ;-)
Tyr

Brak jest opcją płatności w Mac App Store; Osobiście korzystałem z konta bez karty kredytowej lub konta PayPal, aby pobrać Xcode 4.4. Myślę, że musisz zarejestrować się za pośrednictwem samego iTunes, aby uzyskać opcję „none” ...
gtmtg,

1
@Tyr Niestety nie mogę pobierać i kopiować z mojego komputera osobistego, ponieważ nie posiadam komputera Mac. :-) Obsługa IT dla komputerów Mac jest dość ograniczona, nie ma jeszcze oficjalnie oficjalnie zatwierdzonego kodu XCode. OS X 10.8 to pierwsza licencja zbiorowa, którą zrobili. Historycznie komputery Mac były w pewnym sensie same w sobie. Właśnie zostały zintegrowane z kontrolą działu IT.
Brian Knoblauch,

@gtmtg BTDT, to nie jest opcja na moim komputerze. Czytam o innych, którzy byli w stanie, a także o innych, którzy nie byli. Próbowałem nawet różnych regionów, aby zobaczyć, czy to się pojawi. Brak szczęścia. Jak dawno temu robiłeś swoje? Być może jest to funkcja, która została usunięta.
Brian Knoblauch,

1
Niedawno użyłem adresu e-mail wsparcia IT mojego oddziału lokalnego do zalogowania się w MAS i zakupu ML przy użyciu własnej karty kredytowej; Korzystałem z iTunes, aby uzyskać dostęp do tego konta, a następnie zmieniłem informacje CC z powrotem na „Brak”. Apple znacznie uprościło proces zakładania konta MAS / iTMS bez licencji CC, głównie w wyniku tej samej sytuacji (i wielu zepsutych administratorów takich jak twój naprawdę). Spróbuj się wylogować i ponownie zalogować w iTunes, a następnie uzyskać dostęp do konta; powinieneś mieć możliwość ustawienia płatności na none, a następnie pobierania darmowych aplikacji z MAS.
da4

Odpowiedzi:


10

Teraz

Xcode 4.4.1 wśród plików do pobrania dla programistów Apple

4.4 został udostępniony 2012-07-26.

4.4.1 zostało udostępnione 2012-08-07:

  • xcode_4.4.1_6938145.dmg

Dostępny bezpłatnie dla członków Programu dla programistów Safari i dla innych.

Nie spiesz się również, aby pobrać obraz dysku dla narzędzi wiersza polecenia. Możesz znaleźć te narzędzia wśród opcji instalacji i aktualizacji, które są integralną częścią Xcode.


Patrząc w przyszłość

Katalog aktualizacji oprogramowania Apple

index-mountainlion-lion-snowleopard-leopard.merged-1.sucatalogczasami odnosi się do plików do pobrania, które nie są reklamowane w Apple - Wsparcie - Pobieranie .

Nic dla Xcode w indeksie z dnia 2012-08-09T03: 35: 35Z… może później.

Munki podchodzi do Xcode

Nic tam jeszcze nie ma w wersji 4.4 lub nowszej, ale możemy znaleźć coś we właściwym czasie.


1
Skoro inne pytania są zamknięte i wskazane na to pytanie, czy ktoś może zaktualizować te instrukcje dla Xcode 5 i Xcode 6?
Stefan Lasiewski

2

Przykro mi, ale 4.3 jest ostatnią wersją, którą można pobrać bezpośrednio ze strony programisty.

To może nie być najlepsza sugestia, ale jeśli naprawdę chcesz uzyskać 4.4 bez korzystania z AppStore, to poszukaj torrentów, których jest wiele.

Zazwyczaj kompilacje podglądu Apple są dość stabilne. inną ważną alternatywą byłoby pobranie XCode 4.5 Developer Preview bezpośrednio ze strony programisty.


4.4 został udostępniony w lipcu, na jakiś czas przed odpowiedzią.
Graham Perrin,

Wygląda na to, że nadal wypuszczają Xcode (właśnie pobrałem 4.6.1). Może chcę usunąć ten komentarz ...
inanutshellus
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.