Co to znaczy, że iMessage nie mówi „Dostarczono” ani „Niedostarczono”?


16

Wysłałem iMessage do znajomego, a na dole nie ma napisu „Dostarczono”, jak zwykle. Nie mówi też „Niedostarczono”, po prostu nic nie mówi.

Co to znaczy, że iMessage nie mówi „Dostarczono” ani „Niedostarczono”?


Mam ten sam problem, że nie jest

Może to oznaczać, że odbiornik wyłączył opcję „Wyślij potwierdzenia odczytu”, przynajmniej tak jest w iOS 9.3.5.
GBikeZ8,

Odpowiedzi:


15

Urządzenie odbiorcze jest prawdopodobnie wyłączone, w trybie uśpienia, poza zasięgiem komórki, rozładowana bateria - coś w tym rodzaju.


5

Uważam, że komunikat „Niedostarczony” oznacza jakiś błąd, natomiast jeśli nic nie jest wyświetlane, oznacza to, że wiadomość jest umieszczona w kolejce na nieaktywnym telefonie lub jest archiwizowana podczas przesyłania przez sieć.


2

Może to oznaczać kilka rzeczy;

  • Bateria telefonu odbiorcy jest rozładowana / rozładowana
  • Telefon odbiorców jest poza zasięgiem Wi-Fi.
  • Odbiorca ma Cię zablokowanego
  • Telefon odbiorców jest wyłączony


-1

Może to oznaczać, że zostałeś zablokowany. Próbowałem tego z moim numerem. Zablokowałem mój numer, wysłałem SMS-a, nie dostałem go i nigdy nie powiedziałem, że został dostarczony. Odblokowałem swój numer, wysłałem tekst i zadziałało tak, jak powinno, umieszczając dostarczony tekst i otrzymując go.


5
To, co powiedzieli inni, było nieprawidłowe. Nawet jeśli jesteś zablokowany przez inny telefon, Twoje wiadomości będą nadal zawierać wiadomość dostarczoną. Zablokowanie osoby nie daje żadnej wskazówki, czy jest ona zablokowana. Powie, dostarczone i nic więcej.

-1

Mój przyjaciel i ja go przetestowaliśmy, a gdy ktoś wyłączy telefon, nie zgłosi „dostarczono” lub „nie dostarczono”, dopóki telefon nie zostanie włączony. Mam nadzieję, że to pomaga, ponieważ miałem ten sam problem


-3

Jeśli nie powie, że „dostarczono” w ciągu godziny lub 2 u zostały zablokowane. Nikt nie wysyła SMS-ów przez 2 godziny lub przez telefon dłużej niż 2 godziny. Wiem też osobiście, że jeśli dostanę SMS-a podczas rozmowy telefonicznej, nadal będzie to napisane. Niektóre peepy mówią, że „czytają”, inne nie, ale „dostarczony” jest blokowany, jeśli nigdy się nie pojawia. U może zadzwonić n nie pójdzie prosto vm, ale iMessage / SMS zawsze potwierdzi dostawę


-3

Może to oznaczać, że znajdują się w obszarze, w którym nie ma usług telefonii komórkowej, mogli cię zablokować - przypadkowo lub w inny sposób, lub ich telefon mógł być płaski lub wyłączony. Wysłałem SMS-a do mojego przyjaciela i nie wysłał; nigdy nie powiedział dostarczony, ale kiedy piszę do innych przyjaciół, wysyła.


-3

Kiedy mówi „dostarczono”, oznacza to, że wysłano go do odbiorcy, a gdy nie mówi dostarczono, oznacza to, że albo nie masz Wi-Fi, albo bateria jest wyczerpana, więc wiadomość nie została przesłana.


-4

Z mojego zrozumienia, kiedy twoja wiadomość głosi, że została pod nią dostarczona, osoba ją otrzymała. Jeśli słowo „dostarczone” nie pokazuje, że oznacza to, że rozmawia przez telefon, a po rozłączeniu powie „dostarczony”.


-5

Oznacza to, że wiadomość nie została wysłana na ich telefon.

Aby rozwiązać problem, spróbuj wykonać następujące czynności

  1. aktywuj aplikację
  2. wyłącz telefon
  3. wyłącz i włącz Wi-Fi
  4. Jeśli to nie zadziała, skontaktuj się z operatorem komórkowym lub Apple

-7

Jeśli nie jest napisane Dostarczone, oznacza to, że druga osoba wysyła SMS-a do kogoś innego lub przez telefon. Gdy przestaną wysyłać SMS-y lub rozłączą się, zobaczysz, że wiadomość została dostarczona.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.