Czy mogę dodać dowolny kanał RSS do Flipboard?


11

Czy mógłby Pan potwierdzić, że nie można dodać dowolnego kanału RSS do Flipboard na moim iPadzie? Tak trudno mi uwierzyć, że mam wątpliwości, że coś przeoczyłem ...

Odpowiedzi:


9

W rzeczywistości można to zrobić bardzo łatwo: wystarczy wpisać nazwę kanału lub jego adres URL w polu wyszukiwania. Flipboard go znajdzie. Następnie możesz go wybrać i dodać.


Brawo dla ulepszeń w Flipboard! (Obiecuję, że moja odpowiedź była poprawna rok wcześniej.)
Matthew Frederick

@passerby To nie działa dla każdego kanału. Na przykład http://www.omgubuntu.co.uk/kanał. Mówi Sorry, we couldn't find the page you were looking for.!
Khurshid Alam

Jeśli Twoja witryna się nie wyświetla, upewnij się, że usunąłeś http i www z adresu URL
KD.

6

W rzeczywistości możesz załadować określony kanał do Flipboard. Zacznij od dodania Czytnika Google. Następnie uruchom go i kliknij trójkąt skierowany w dół obok nagłówka „Google Reader”. Następnie pojawi się okno pokazujące różne kanały. Wybierz ten, którego chcesz, a jego nazwa pojawi się jako nowy nagłówek i zobaczysz tylko historie z tego kanału. Następnie kliknij mały symbol „+ content” w lewym górnym rogu, a doda on tylko ten pojedynczy kanał RSS do Twojej głównej strony tablicy.


wow, to jest naprawdę bardzo fajne! dzięki za wskazanie. Myślę jednak, że odpowiedź przechodnia jest najbardziej poprawna, ponieważ mówi, jak dodać kanał bezpośrednio , bez uciekania się do czytnika Google. wyobraź sobie dystopijny świat, w którym użytkownik nie ma konta Google ... :)
fffact

3

Masz rację, że nie możesz dodać dowolnego kanału, a jak zauważył @Mike Scott, musisz dodać całe konto Google Reader.

Frustrujące, ponieważ Flipboard nie jest dla mnie dobrym sposobem na odczytanie większości moich kanałów - Reeder jest dla nich idealny - ale chciałbym dodać kilka kanałów, które rzadko czytam na Flipboard, które pasują do jego stylu wizualnego .


1
Dziękuję za odpowiedź. Bardzo lubię flipboard, ale ta zasada nie ma dla mnie sensu. Po tym wszystkim, to jest grup dyskusyjnych ...
fffact

przepraszam, nie zaakceptowałem twojej odpowiedzi; flipboard został, jak sądzę, zaktualizowany i teraz można dodać dowolny kanał.
fffact

@ffact Zupełnie w porządku, tak działa SE: odpowiedzi, które kiedyś były prawdziwe, ale już nie są, zdecydowanie nie powinny być akceptowane!
Matthew Frederick

1

Możesz dodać dowolny kanał RSS, tworząc konto Google Reader, dodając do niego kanał, a następnie łącząc go z Flipboard.


Słuszna uwaga. Niestety niepraktyczne.
fffact

Niepraktyczny? Możesz to zrobić bardzo szybko.

1

Na stronie ze wskazówkami Flipboard:

Odkryj świetne kanały RSS. Możesz użyć usługi Google Reader, aby uzyskać dostęp do RSS, a następnie czytać i wchodzić w interakcje ze swoimi kanałami bezpośrednio w Flipboard. Możesz także użyć funkcji wyszukiwania, aby znaleźć dowolny kanał RSS według nazwy, adresu URL witryny lub łącza RSS.


1

Co więcej, w przeciwieństwie do Twittera, Google Reader nie jest w pełni zintegrowany z Flipboardem, ponieważ nie można dodawać kanału RSS do Google Reader w aplikacji na iPada. Rozczarowujące, ponieważ Google Reader to najlepszy archiwizator / baza danych wszystkich obserwowanych kanałów.


0

Tak, ale opiera się na wynikach wyszukiwania w pamięci podręcznej blekko.com, które mogą być nieaktualne.


1
Witamy, aby zapytać inaczej! Czy możesz wyjaśnić, co masz na myśli, i podać nam więcej szczegółów? Więcej informacji znajdziesz w często zadawanych pytaniach. Dzięki.
Nathan Greenstein,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.