Jak otworzyć konsolę javascript w Safari 6?


13

Właśnie dostałem nowy komputer Mac z zainstalowanym Safari 6. Otworzyłem narzędzia inspektora sieci Safari 6 i teraz nie mogę znaleźć niektórych narzędzi, z których korzystałem wcześniej w Safari 5.

W przeglądarce Safari 5 możesz nacisnąć esci otworzyć konsolę i wpisać javascript. W Safari 6 nie mogę go znaleźć.


Witamy, aby zapytać inaczej! Miałeś tutaj dwa pytania. Ta strona działa lepiej, gdy jest tylko jedno pytanie na pytanie. W ten sposób innym osobom łatwiej jest znaleźć rozwiązanie, jeśli mają ten sam problem. Zredagowałem twoje drugie pytanie, ale zadaj je osobno. Więcej informacji znajdziesz w często zadawanych pytaniach. Dzięki.
Nathan Greenstein,

Nie zgadzam się, a twoja odpowiedź wyjaśniła, że ​​te dwa pytania są ze sobą tak powiązane, że są prawie jedną rzeczą. Drugie pytanie brzmiało: jak debugować plik js? Wygląda na to, że robisz to, wybierając plik js z listy plików i po prostu dodając punkty przerwania itp. Tak więc prawdziwą odpowiedzią na moje pytanie jest wybranie pliku js z listy plików i przeciągnięcie szybkiej konsoli, aby ją powiększyć. Następnie możesz zrobić tak, jak poprzednio, i escprzejdziesz do szybkiej konsoli.
radixhound

Odpowiedzi:


8

Konsola nadal istnieje, ale się poruszyła.

Kliknij kartę dymka u góry paska bocznego po lewej stronie ekranu, a następnie kliknij Current Logpozycję na pasku bocznym.

wprowadź opis zdjęcia tutaj

Skrót klawiaturowy, aby przejść do tej karty to cmd+ opt+ c.

Pamiętaj, że szybka konsola jest zawsze dostępna u dołu ekranu i można ją powiększyć, przeciągając jej górną ramkę w górę.

Zalecam przeczytanie Inspektora informacji o przeglądarce Safari w celu zapoznania się z nowymi narzędziami programistycznymi.


1
przepraszam, że zadałem pytanie, ale cmd + opt + c tak naprawdę nie działa dla mnie ... czy jest jakiś inny sposób?

24

Otwórz Safari i wybierz Safari> Preferencje> Zaawansowane. Następnie zaznacz pole wyboru „Pokaż menu rozwijania” na pasku menu.

Wybierz polecenie Opracuj> Pokaż konsolę błędów.


0

W Safari 10, jak dostać się do konsoli na kilka sposobów:

kliknij prawym przyciskiem myszy „w dowolnym miejscu na stronie internetowej” -> „sprawdź” i otworzą się narzędzia programistyczne.

kliknij prawym przyciskiem myszy pasek narzędzi (lub menu „Widok”) -> dostosuj pasek narzędzi, a następnie dodaj przycisk „sprawdź element”. Kiedy go później użyjesz, pojawi się standardowe narzędzie programistyczne.


Warto wspomnieć, że inspectw menu kontekstowym pojawia się tylko wtedy, gdy główne menu rozwój jest włączony (jak komentarze @Evangelin)
GMO
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.