Czy ktoś wie o aplikacji karty czasu, która korzysta z GPS?


10

Chciałbym rejestrować godziny, w których jestem w pracy, używając GPS na moim iPhonie. (Zaczyna rejestrować się, kiedy przychodzę do pracy, a potem kończy się, gdy wychodzę na lunch itp.)

Jeśli to możliwe, chciałbym móc rejestrować czas w wielu lokalizacjach, aby móc zobaczyć każdy dzień time at home ~12h, work ~9h, commuting ~3h

Odpowiedzi:


2

Ta aplikacja powinna załatwić sprawę.

 • Posiada funkcje GPS
 • Pozwala przechowywać i nazywać wiele lokalizacji roboczych
 • Umożliwia uruchamianie, zatrzymywanie i ustawianie przerw w zegarze.

Jak korzystać (z opisu aplikacji):

 1. Pobierz aplikację i poczekaj, aż dotrzesz do swojego biura.

 2. Tam aktywuj funkcję śledzenia GPS i przejdź do strony preferencji.

 3. Zarejestruj swoją bieżącą lokalizację jako lokalizację roboczą (możesz przechowywać więcej niż jedną lokalizację dla tego samego miejsca, dzięki czemu śledzenie będzie bardziej niezawodne).
 4. Ustaw liczbę godzin, które planujesz przepracować (domyślnie jest to 8 godzin).
 5. Jeśli opuścisz biuro przed upływem tego czasu, licznik automatycznie przejdzie w tryb przerwy (przydatne w przypadku przerw na lunch)
 6. Kiedy minutnik osiągnie planowaną wartość godzin pracy, rozlegnie się dźwięk dzwonka i będziesz wiedział, że możesz wyjść z biura.
 7. Po upływie planowanego czasu pracy opuszczenie biura automatycznie zatrzyma stoper, a informacje o czasie pracy będą dostępne na stronie historii.

 8. Po wstępnej konfiguracji nie musisz nic robić, tylko utrzymywać aplikację w tle, aby śledzić swój czas pracy.


Zgrabnie, dzięki - wygląda dokładnie tak, jak tego chcę. Wypróbuję to dziś i jutro, a jeśli zadziała, dam ci nagrodę
Alex L


1

HoursTracker na iOS. Doskonały. Świetny.

Świadomość lokalizacji * pojawia się po przyjeździe. * Opcjonalny zakup w aplikacji 0,99 USD.

Ustawiam lokalizację pracy za pomocą 3G lub Wi Fi. Następnie za każdym razem, gdy zbliżam się do miejsca pracy, aplikacja się włącza. I za każdym razem, gdy zostawiam, zegar się wyłącza.


Czy możesz wyjaśnić, w jaki sposób ta aplikacja spełni wymagania wymienione w pytaniu?
nohillside

Świadomość lokalizacji * pojawia się po przyjeździe. * Opcjonalny zakup w aplikacji 0,99 USD.
Iuri Colares,

Śledzisz godziny spędzone w wielu miejscach pracy, a następnie podsumowujesz godziny według dnia, tygodnia, miesiąca, pracy i okresu wypłaty.
Iuri Colares,

0

Myślę, że TSheets Time Tracker z GPS pasuje do twoich potrzeb.

Według ich strony internetowej obsługują rejestrowanie zdarzeń na podstawie lokalizacji GPS:

Niektóre funkcje śledzenia czasu są już dostępne:

 • Śledzenie czasu stempla wejścia / wyjścia z GPS

Innym rozwiązaniem byłyby karty czasu pracy GPS, w których musisz podłączyć GPS do tego oprogramowania i wygeneruje ona kartę czasu pracy.


Zainstalowałem aplikację TSheets i wydaje się, że nie ma sposobu na uruchomienie / zatrzymanie zegara przez GPS - po prostu rejestruje lokalizację GPS okresowo oraz podczas rejestrowania / wylogowywania.
Alex L

Czy nie tego chciałeś? Rejestrowanie gdzie, jak długo i kiedy jesteś w miejscu?
Michiel

gpstimesheets.com nic nie robi - nie ma linku do rejestracji. Z tego, co opisuje, przesyłasz swoje zarejestrowane dane GPS i formatuje je jako karty czasu pracy - nie tego wymagam.
Alex L

1
Chcę, aby aplikacja działała w tle i rejestrowała, jak długo pracuję na podstawie współrzędnych GPS, bez konieczności klikania przycisku Start / Stop. Pomyśl o GeoFencing
Alex L

0

IFTTT JEŚLI To wtedy to

Aplikacja pozwala korzystać z wbudowanego GPS i automatycznie wyzwala wejście do zdefiniowanego obszaru roboczego. To samo, jeśli odejdziesz. Po uruchomieniu powoduje szybkie zdarzenie na wybranym kalendarzu. Naprawdę przydatny.


-1

busybusy to świetna aplikacja, jeśli potrzebujesz zegara czasu GPS. Ma świetne funkcje i dla jednego użytkownika jest bezpłatny.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.