Jak powstrzymać system iOS 4 przed wyczerpaniem baterii iPoda Touch drugiej generacji?


3

Za każdym razem, gdy „aktualizuję” iPoda Touch drugiej generacji do iOS 4, wydaje się, że z dnia na dzień traci energię (kiedy nie jest podłączony). Co mogę zrobić, aby to naprawić? Próbowałem przywrócić i to nie działało. Postrzegany jako problem w wydaniach iOS 4.0.1, 4.0.2 i 4.1


jakieś postępy w rozładowywaniu baterii w ciągu nocy? Mam ten sam problem

1
Spójrz na zaakceptowaną odpowiedź, MDB. W systemie iOS 4.0 i nowszym iPod touch WiFi działa, gdy urządzenie jest w trybie uśpienia. Jest to w pewnym sensie przyjemne: możesz otrzymywać powiadomienia wypychane i e-maile bez aktywnego urządzenia. Ale kiedy nie używasz go przez długi czas, naprawdę musisz włączyć tryb samolotowy. Z tego powodu mam w swojej stacji dokującej aplikację Ustawienia, która wyświetla się na każdym ekranie głównym.
Ben Wyatt

Odpowiedzi:


4
  1. Jeśli nie potrzebujesz żadnej aktywności w sieci, polecam włączenie trybu samolotowego na noc.

  2. W przeciwnym razie wyłącz bluetooth i / lub Wi-Fi, jeśli są niepotrzebne

  3. Wyłącz jak najwięcej wyszukiwania Spotlight, wybierając Ustawienia-> Ogólne-> Przycisk strony głównej-> Wyszukiwanie Spotlight.


Myślę, że prześledziłem problem do aktywności sieci. W pracy łączę się za pośrednictwem Wi-Fi z siecią gościa, która blokuje między innymi standardowy port e-mail (80). Myślę, że sieć systemowa zawiesza się automatycznie sprawdzając w tle. Rozwiązaniem, które działa dla mnie, jest sprawdzenie mojej poczty e-mail na urządzeniu, kiedy wrócę do domu.
Scott

1

Powinieneś poczekać, aż Apple wyda iOS 4.1, który powinien poprawić ogólną wydajność starych urządzeń iDevices, takich jak iPod Touch 2G i iPhone 3G.


Kiedy to się stanie?
David Eyk

Wkrótce , gdy Apple wyda wersję beta 3 3 sierpnia, powiedziałbym, że za niecały miesiąc.
Studer

0

Możesz sprawdzić dowolne aplikacje działające w trybie „wielozadaniowym”. Miałem problem z tym, że mój iPhone 4 szybko umierał, gdy niektóre aplikacje wciąż próbowały ustawić sieć w kolejce. Powodzenia!


Nie ma wielozadaniowości w iTouch 2. generacji, nie sądzę. Chyba że jest to jailbreak.
Verident

Moje 16g nie, ale czytałem gdzieś, że 32g by. Będę musiał się rozejrzeć, aby znaleźć artykuł ponownie.
Chris Delph

Z najnowszym iOSem wyśledziłem 32g drugiej generacji iTouch. Masz rację, nie ma możliwości wielozadaniowości.
Chris Delph,

0

Mam iPhone'a 4 i przeszedłem ten problem z facetami Apple Genius Bar i obsługą poziomu 2 przez telefon. Konkluzja była taka, że ​​gdy kontakt jest modyfikowany na iPhonie / iPodzie na koncie Exchange (takim jak Gmail), urządzenie wchodzi w niekończącą się pętlę, próbując zaktualizować zdalną bazę danych. Zatrzymuje się dopiero po podłączeniu urządzenia do abonamentu lub połączenia Wi-Fi z serwerem, który ma zostać zaktualizowany.

O dziwo, problem dotyczy tylko kontaktów, a nie kalendarza czy maili. Został odkryty w wersji 4.0 i nadal obowiązuje w wersji 4.3.3.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.