Co to jest dobry tester IE dla komputerów Mac?


10

Właśnie przeniosłem się na Maca po latach i na stałe wyprowadziłem komputer z mojego życia w domu. Jestem grafikiem, który tworzy strony internetowe. Koduję czyste strony XHTML z układami div. Ale ilekroć trzymasz się standardów internetowych, musisz sprawdzić, jak to działa w najczęściej używanych przeglądarkach.

Na komputerze Mac moją domyślną przeglądarką jest Firefox (Chrome i Safari są również zainstalowane). Ale nie widzę wyniku tego, jak wyglądają moje strony w IE.

Czy na komputerze Mac istnieje sposób przetestowania projektów internetowych w przeglądarce IE?

(IE dla komputerów Mac nie jest już obsługiwany przez Microsoft, więc go nie pobrałem. Otrzymałem kilka sugestii dotyczących korzystania z Boot Camp, ale nie chcę instalować systemu Windows.)


1
Ponieważ zachowanie IE różni się w zależności od systemu operacyjnego, myślę, że nie masz innego wyboru, jak korzystać z systemu Windows - również będziesz musiał przetestować kilka wersji IE, których będziesz musiał użyć.
user151019

Jest tutaj szczególnie dobra odpowiedź: apple.stackexchange.com/questions/49208/…
Czy

Odpowiedzi:


16

Rozumiem, że nie chcesz instalować systemu Windows. Tak właśnie robią wszyscy użytkownicy komputerów Mac w naszej firmie (dzięki vmWare fusion).


3
Inne maszyny wirtualne to Parallels, a także bezpłatny VirtualBox
użytkownik151019

Inny użytkownik VirtualBox tutaj, mam nawet 3 różne maszyny wirtualne dla IE6, IE7 i IE8.
Lizzan

1
Myślę, że muszę wypróbować VM Tools. Planuję zainstalować Win7. A następnie zainstaluj tester IE, który może jednocześnie uruchamiać wszystkie wersje IE na różnych kartach.
ARTniyet

Microsoft zapewnia bezpłatne maszyny wirtualne do testowania wszystkich wersji IE dev.windows.com/en-us/microsoft-edge/tools/vms/mac
user151019

11

Najczęstsze sposoby, w jakie o tym wiem:

 • Testy wirtualne:
  • BrowserCam
   Przechwytywanie ekranu i usługa zdalnego dostępu do testowania zgodności między platformami i zapewnienia jakości projektu HTML
  • Adobe BrowserLab
  • Przeglądarki
   Sprawdź zgodność przeglądarki, test przeglądarki na wielu platformach

 • Twoja lokalna biblioteka często udostępnia komputery, z których mogą korzystać użytkownicy

 • Poproś znajomego, aby go przetestował / wykonał dla Ciebie zrzuty ekranu (często w zamian za to, że robisz to samo na komputerze Mac)

Nawet jeśli masz zainstalowany IE / Mac, nie pomoże ci to w tym zakresie. Używał innego silnika renderującego; taki, którego nigdy nie używała żadna wersja IE / Win.


Lubię też browsershot, ale renderuje tylko wygląd strony. Bardzo trudno jest ustalić, czy javascript działa. Jeśli jednak witryna ma format „czysty xhtml”, odpowiada to pytanie.
rds

możesz także wypróbować browserstack.com do testowania w prawdziwych IE
Nakul


2

Jeśli uruchamianie maszyny wirtualnej nie jest interesujące, myślę, że najlepiej jest kupić tani komputer z systemem operacyjnym Microsoft.

Możesz uruchomić go bez monitora i połączyć się z nim za pomocą bezpłatnego oprogramowania Microsoft „Remote Desktop Connection”, dzięki czemu nie musisz fizycznie pisać na innym komputerze, aby przetestować. Istnieje kilka różnych wersji IE, które możesz chcieć przetestować. Microsoft ma do tego celu kopie swoich przeglądarek opartych na maszynach wirtualnych [1]. Te obrazy nie mogą być uruchamiane w tradycyjnej maszynie wirtualnej na komputerze Mac z powodu problemów z licencjonowaniem. Będą działać na tanim komputerze.

 1. http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?FamilyId=21EABB90-958F-4B64-B5F1-73D0A413C8EF&displaylang=en


0

Sugeruję środowisko wirtualne, aby można było sklonować maszynę wirtualną do obsługi różnych wersji IE na każdej maszynie wirtualnej (co najmniej IE w wersji 7 i 8 musi zostać przetestowany, a wersja 9 ma zostać wydana).

Oprócz oferty komercyjnej (VMWare Fusion i Parallels) istnieją również projekty typu open source, takie jak Virtual Box, których można użyć do rozpoczęcia eksperymentów.

Potrzebujesz ważnej licencji Microsoft Windows XP lub Windows 7, aby móc zainstalować system Windows na maszynie wirtualnej.

Pozdrawiam Massimo


-1

Ty nie. Żaden zestaw testów IE nie jest w pełni dokładny, a kilka spowoduje błędy, które nie pojawiają się w produkcji (marnowanie czasu na fałszywe alarmy). Maszyny wirtualne nie są tak niezawodne, jak ludzie myślą - widziałem kilka błędów specyficznych dla maszyn wirtualnych podczas próby uruchomienia IE6 (myślę, że silnik renderowania IE6 opiera się na koordynacji niektórych wątków, którymi maszyny wirtualne nie mogą właściwie zarządzać).

Jeśli funkcjonalność IE6 / 7 ma znaczenie dla Twojej organizacji, ja


Jimmy: twoja odpowiedź ucina w połowie zdania.
user56reinstatemonica8
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.