Czy mogę wstrzymać pobieranie Mountain Lion i wznowić je później?


1

Mój dostawca usług internetowych ma własny portal szerokopasmowy, a sesja trwa tylko 12 godzin, po których muszę się ponownie zalogować. Podczas ponownego logowania pobieranie Mountain Lion zostaje przerwane, ponieważ połączenie zostaje zresetowane.

Chciałbym zabrać komputer Mac do domu mojego przyjaciela, aby zwiększyć prędkość sieci. Czy pobieranie zostanie wznowione, czy muszę rozpocząć pobieranie od samego początku?


Odpowiedzi:1

Po pierwsze, poważnie rozważę uzyskanie lepszego połączenia, jeśli to możliwe. Nie rozumiem, jak twój dostawca unika dzwonienia na coś, co nie może pobrać 4 GB w ciągu 12 godzin „łącza szerokopasmowego”.

Nie można wznowić pobierania Mountain Lion z Mac App Store.

Jako takie widzę dwie opcje:

  1. Zabierz komputer Mac do sklepu / znajomego i poproś go o pobranie go.
  2. W ostateczności pobierz go z nieoficjalnych źródeł, które wspierają wznawianie.

0

Jeśli to trwa tak długo, tj. prawdopodobnie mieszkasz w kraju o powolnych połączeniach szerokopasmowych, przejdź do sklepu Apple Store, a oni go pobiorą i zainstalują dla ciebie.


0

Przypadkowo wcisnąłem pauzę na moim Macu Mini, który zaczął odbierać od miejsca, w którym się zatrzymał, minęło tylko około trzydzieści sekund, zanim zdałem sobie sprawę, że go zatrzymałem, byłem w trakcie pobierania.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.