Czy dołączyć zdjęcia z odpowiedzią w poczcie?


14

Gdy przesyłam wiadomość e-mail zawierającą obrazy wbudowane, są one zachowywane w programie Mail (połączonym z moim serwerem Exchange, jeśli to ma znaczenie). Jeśli jednak odpowiedzę na wiadomość e-mail, nie zostaną one zachowane. Zamiast tego są zastępowane przez coś takiego:

<image001.jpg>

Czy istnieje sposób na zachowanie obrazów w odpowiedzi?


Przypuszczam, że dzieje się tak, ponieważ zwykle nie ma sensu dołączać załączników ponownie w odpowiedzi. Jednak nie mam rozwiązania twojego pytania.
leberwurstsaft

@leberwurstsaft: W najprostszych przypadkach zgodziłbym się. W dłuższych łańcuchach e-mail, w których ludzie są dodawani do rozmowy w późnej fazie gry, jest to bardzo przydatne.
David

Jeśli ktoś się spóźni, zawsze możesz przekazać mu oryginalną pocztę w celach informacyjnych. W przeciwnym razie będziesz musiał cały czas przesyłać obrazy w obie strony. Niezupełnie oszczędność miejsca;)
leberwurstsaft

Odpowiedzi:


20

W Mail.app przejdź do menu Edycja, przejdź do Załączniki, a następnie wybierz opcję Dołącz oryginalne załączniki z odpowiedzią.


Świetnie, nigdy nie przyszło mi do głowy, aby poszukać preferencji w menu Edycja: o
leberwurstsaft

Ja też. Niezbyt intuicyjny. Zawsze oczekuję, że znajdę to w Preferencje> Komponowanie i za każdym razem
skończę

To dobre rozwiązanie. Ale bardziej przyzwoitym rozwiązaniem byłoby: „nie dołączaj załączników podczas odpowiedzi, chyba że jest to obraz wbudowany”. Ale nie sądzę, żeby to było możliwe.
Wayne Liu
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.