Dołącz urządzenie szkicownika do MacBooka Pro, aby korzystać z aplikacji obsługujących szkic


1

Czy istnieje urządzenie (szkicownik?), Które można podłączyć do MacBooka Pro, aby móc korzystać ze szkicowania oprogramowania w OS X? Podobnie jak na przykład przy użyciu Skitcha, lepiej byłoby mieć pod ręką szkicownik zamiast używać myszy do korzystania z aplikacji.

Jeśli się nie mylę, czy te urządzenia sprzedawane przez Wacom są tymi, do których mogę się odnosić?

Twoje zdrowie!

Odpowiedzi:


1

Tak masz rację. Oto jeden z producentów tego rodzaju urządzeń:

Wacom

Polecam tablet Bamboo, jest to tanie i skuteczne rozwiązanie dla tego, o co prosisz, łączą się przez USB i są bardzo łatwe w konfiguracji i kalibracji:

Tablet Bamboo

Tworzą też droższe tablety wejściowe, ale zalecałbym tylko, jeśli wykonujesz bardzo profesjonalną edycję / tworzenie dzieł sztuki, ponieważ byłyby one zbyt zabójcze dla wielu ludzi, którzy chcą po prostu rysować i szkicować pomysły i tworzyć sztukę.

Większość / Wszystkie z tych urządzeń wprowadzania tabletu / szkicu działają jako alternatywne wejścia myszy, więc można z nich korzystać za pomocą myszy lub jako zamiennika myszy. Są nawet czułe na nacisk, pozwalając na wiele stopni dokładności i grubości linii. Zazwyczaj są one dostarczane z podstawowym oprogramowaniem artystycznym, takim jak Photoshop Elements lub podstawowe oprogramowanie do malowania / rysowania, takie jak Autodesk SketchBook Express. Za jedyne 50 do 79 dolarów za podstawowe tablety, naprawdę nie możesz się pomylić.

Mam nadzieję, że te informacje pomogą ci.


Ten tablet Bamboo firmy Wacom to tablet piórkowy?
Panoy

Tak, sprawiają, że niektóre z nich działają jak trackpady. Jak ten model Bamboo: wacom.com/en/Products/Bamboo/BambooTablets/BambooSplash.aspx
de_an777
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.