Czy jest jakiś sposób, aby ustawić aplikację Gmail jako domyślnego klienta poczty na iPhonie i iPadzie?


13

Chcę móc jednym kliknięciem łącza e-mail z aplikacji takich jak Twitter, Safari i Instapaper. Czy to możliwe, jeśli korzystam z Gmaila, a nie aplikacji Apple Mail?

Czy muszę ustawić Gmaila jako domyślnego klienta poczty? czy to możliwe?

Odpowiedzi:


5

To nie wydaje się możliwe.

Aby korzystać z funkcji poczty e-mail z poziomu aplikacji, musisz włączyć aplikację Apple Mail. Jeśli chcesz używać aplikacji Gmail jako głównego klienta poczty na telefonie iPhone, zalecamy wyłączenie wszystkich powiadomień dotyczących poczty.


8

Aby udzielić bardzo krótkiej odpowiedzi: Nie , nie jest to możliwe.


1
Czy to nadal prawda?
samthebrand

1
Czy jest jakiś sposób na obejście tego? tzn. obejście, dzięki któremu można „wysyłać linki” bezpośrednio z aplikacji iOS 6, takich jak Twitter, Safari, NYTimes itp.?
samthebrand

Jestem prawie pewien, że byłoby to możliwe dzięki jailbreakowi. Jestem prawie na granicy jailbreaku dla tej funkcji ...
daviesgeek,

Sparrow + twierdzi, że może zmienić domyślną aplikację pocztową. Technicznie jest to możliwe.
dma_k

2

Działa, jeśli używasz aplikacji Gmail i przeglądarki Chrome (tj. Gdy klikniesz ikonę poczty w opowiadaniu NY Times, które przeglądasz w Chrome), ale nie sądzę, że możesz włączyć ją domyślnie w innych aplikacjach.


1

Właśnie dodałem perspektywę do aplikacji podczas wysyłania z Safari i teraz pojawia się jako opcja. Niezupełnie domyślne, ale wystarczająco dobre


0

Mam zepsutego iPhone'a 4s i niestety nie mogę znaleźć żadnej aplikacji, aby dodać tak bardzo pożądaną funkcjonalność w dowolnym repozytorium Cydia.

W tej chwili powiedziałbym, że to niemożliwe.


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.