Jak znaleźć konkretny skrót klawiaturowy?


3

Jak znaleźć polecenie uruchamiane skrótem klawiaturowym bez aktywowania go w dowolnej aplikacji?

Po naciśnięciu skrótu klawiaturowego menu najwyższego poziomu jest podświetlane, ale poza tym nie otrzymuję wielu informacji o tym, gdzie znajduje się polecenie ani o tym, co dokładnie robi. Czasami odkrywam kombinację klawiszy (przez przypadek lub zgadywanie), która robi mniej więcej to, czego chcę, ale nie mogę znaleźć szczegółów w dokumentacji, ponieważ nie znam nazwy polecenia.


1
Napisałem AppleScript, który zapisuje listy tekstowe skrótów w różnych aplikacjach, ale uruchomienie go zwykle zajmuje kilka sekund. W jednym z najgorszych przestępców, TextMate, możesz wyszukiwać ciągi skrótów w oknie otwieranym przez Pakiety> TextMate> Skróty listy (⌥⌘K).
Lri,

Dzięki za wskazanie mi tego (i KeyCue; prawdopodobnie nie za to zapłacę więcej niż 20 USD). Nie mam wystarczającej liczby przedstawicieli, aby głosować na Twój komentarz. Jeśli nie ma lepszego rozwiązania, możesz po prostu odpowiedzieć na to pytanie. Nawiasem mówiąc, zastanawiałem się nad tym w przypadku Sublime Text 2, który faktycznie ma wszystkie powiązania klawiszy wymienione w JSON w Preferencje> Powiązania klawiszy - {Domyślnie, Użytkownik}.
dysonsfrog

Odpowiedzi:


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.