Jak mogę zaktualizować wszystko zainstalowane przez Homebrew po aktualizacji OSX? [duplikować]


37

To pytanie ma już odpowiedź tutaj:

Po aktualizacji do wersji 10.8 „Mountain Lion” zastanawiam się, jak mogę odbudować wszystko, co zainstalowałem za pomocą systemu pakowania Homebrew (podobnego do MacPorts), aby zapewnić optymalne zainstalowanie wszystkich zależności dla nowego systemu. Jak można to łatwo osiągnąć? Plik pomocy nie zawiera wskazówek, jak to osiągnąć.

Odpowiedzi:


51

Użyj polecenia brew upgradew terminalu, aby zaktualizować wszystkie pakiety. Jeśli chodzi o przebudowę wszystkich programów do nowej wersji systemu operacyjnego, nie ma powodu, aby to robić, ponieważ skompilowany plik binarny powinien mieć taki sam wynik. Jeśli zauważysz jakieś problemy, po prostu odinstaluję i ponownie zainstaluję pakiety, z którymi masz problemy.


Wydaje się, że brew cask upgradejest to również potrzebne do aktualizacji aplikacji. ( Natknąłem się na github.com/Homebrew/homebrew-cask/issues/… kiedy to zrobiłem - obejście to rozwiązało)
Günter Zöchbauer
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.