Jak mogę ukryć lub zignorować stare zaproszenia programu Outlook iCal?


17

Często ignoruję zaproszenia na imprezy biurowe na telefonie, a następnie odbieram je później z iCal na moim Macbooku. Czasami są stare zaproszenia na wydarzenia, które już miały miejsce. Jednak jedynymi opcjami w iCal są Maybe, Declinelub Accept.

Jeśli wybiorę którąkolwiek z tych wiadomości, do żądającego zostanie wysłany e-mail, co jest dla nich mylące. Jak mogę je usunąć z kolejki bez uruchamiania wiadomości e-mail? Innymi słowy, gdzie jest przycisk Removelub Hide?

Aktualizacja 2013-01-08: Problem polega na tym, że zaproszenia nie pojawiają się już na moim telefonie (lista „Zaproszenia” jest pusta), ale nadal pojawiają się w zasobniku iCal mojego Maca.

Czy przycisk „Ignoruj” byłby tak trudny?


Czy próbowałeś przeciągnąć (od lewej do prawej lub od prawej do lewej) zdarzenie w widoku tabeli, aby zobaczyć, czy pojawi się przycisk Usuń? Nie mam zaproszeń do wypróbowania tego.
bassplayer7

Niestety stare zaproszenia pojawiają się tylko na komputerze Mac, a wcale nie na telefonie ...
Nic Cottrell

Odpowiedzi:


2

Wygląda na to, że kilka podobnych wątków na forum ma twoje pytanie i nie udało się znaleźć w iCal opcji zignorowania lub usunięcia zaproszenia bez klikania jednej z wymienionych opcji, która wysyła wiadomość e-mail. Oto obejście, które warto wypróbować, jeśli nie chcesz, aby iCal uruchamiał wiadomość e-mail:

Użyj programu iCal Reply Checker . Sam próbowałem i działa świetnie, aby zapobiec lub zmienić wiadomości e-mail wysyłane przez iCal podczas odpowiadania na zaproszenie. Jest to jednak oprogramowanie typu shareware, więc usuń wszystkie stare zdarzenia, których potrzebujesz w ciągu dziesięciu dni, kiedy aplikacja jest bezpłatna.


7

W przypadku konta Exchange jedynym sposobem na usunięcie starych zaproszeń było zalogowanie się do programu Outlook Web Access w mojej przeglądarce i odrzucenie ich bez wysyłania tam wiadomości e-mail. Po prostu przejdź do tych samych dat określonych w iCal dla zaproszeń i użyj menu prawym przyciskiem myszy na karcie kalendarza, aby je odrzucić.


4

właściwie dla mnie zadziałało usunięcie buforów: http://kb.mit.edu/confluence/pages/viewpage.action?pageId=12386508


To też działało dla mnie. Usunięcie pamięci podręcznej wyczyściło powiadomienie o zdarzeniach, które już miały miejsce.
Jason P,

Te instrukcje również działały dla mnie, ale musiałem ponownie włączyć kalendarze dla każdego konta w menu Kalendarz> Konta w OS X 10.9.x.
xentek,

Zawartość witryny kb.mit.edu wymaga zalogowania. Czy ktoś może skopiować tutaj treść?
Erik Hansen

1

Na stronie internetowej Ical Reply Checker jest napisane: Uwaga: iCal Reply Checker nie jest zgodny z powiadomieniami wysyłanymi przez iCal przy użyciu serwerów Exchange lub CalDAV, w tym kalendarza iCloud.

Niestety mam ten problem z kontem Exchange (jak zapewne będzie większość ppl) ...


0

Jedyne, co zrobiłem, aby pozbyć się poprzednich zaproszeń na iPadzie, to usunięcie razem konta wymiany z iPada, a następnie ponowne dodanie konta. Może to nie działać przez kilka, ponieważ z jakiegoś powodu możesz chcieć zobaczyć poprzednie wydarzenia na iPadzie i wygląda na to, że pozbywa się wszystkich poprzednich wydarzeń. Jednak działało to dla mnie tak, jak tego chciałem i nie ma już zaproszeń, których nie mogę się pozbyć.


0

To naprawdę łatwe. Idź do dnia powiadomienia. Zaznacz to w swoim kalendarzu. Następnie wybierz „Usuń bez powiadomienia”


Czy na pewno działa to z kalendarzami Outlook i Mac iCal? Staram się usunąć zdarzenie i wyskakuje z okna „zdarzenie Decline” - nie ma opcji „Usuń bez powiadamiania” w oczach ...
Nic Cottrell

Zrobiłem to, co zasugerował Nuri i zadziałało. Szkoda, że ​​nie ma opcji menu do usuwania starych zaproszeń bez konieczności przechodzenia do strony miesiąca dla każdego wydarzenia.

Jedyną opcją jest Usuń, a następnie użytkownik jest proszony o opcję Odrzuć lub Anuluj. W kalendarzu w systemie OS X 10.8.4 z kalendarzem Exchange nie ma opcji „Usuń bez powiadamiania”.
pknz

To podejście działa z kalendarzem Yosemite na serwerze Exchange (przynajmniej hostowanym Office 365). Po prostu znajdź element w Kalendarzu (prawdopodobnie będzie miał kolor szary), wybierz go i naciśnij Usuń. Będziesz mieć opcję „Usuń bez
powiadamiania

0

Wyłącz połączenie internetowe na komputerze Mac. Następnie kliknij dowolną odpowiedź na zaproszenie. Przejdź do aplikacji Mail i usuń wiadomość ze skrzynki nadawczej. Przywróć połączenie internetowe.


0

Sukces! W menu iCalendar kliknij Widok ==> Pokaż odrzucone zdarzenia. Gdy się pojawią, kliknij jedno z nich prawym przyciskiem myszy i wybierz, czy usunąć to wystąpienie, czy usunąć wszystkie wystąpienia.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.