Włącz przeciąganie trzema palcami w domu i zakończ w Chrome


2

Przesunięcie trzema palcami w lewo i w prawo na gładziku działa w Chrome. Zabierają mnie z powrotem o jedną stronę w mojej historii lub prawą o jedną stronę. Jednak przeciąganie trzema palcami w górę iw dół nie wydaje się być realizowane.

W przeglądarce Firefox i wielu innych aplikacjach przeciągnięcie w górę lub w dół działa tak samo, jak naciśnięcie odpowiednio klawiszy home lub end.

Czy jest jakieś rozszerzenie, aplikacja lub usprawnienie, które włącza tę funkcjonalność w Google Chrome?


Widzę, że tylko w Firefoksie jest to możliwe do tej pory, nie w Safari ani Chrome. Jeśli ktoś odpowie na to pytanie, cieszę się.
garikapati

Odpowiedzi:


10

BetterTouchTool to odpowiedź! Możesz go zdobyć stąd . Pomaga skonfigurować wszystkie gesty globalnie lub dla określonej aplikacji. Zawiera także niektóre specjalne gesty, które nie są domyślnie osadzone w systemie Mac OS. Za pomocą gestów mogę przewijać karty, ponownie ładować stronę, zamykać kartę, przechodzić w górę i w dół.

Działa z gładzikiem Macbook, Magic Mouse i Magic Trackpad.

Błogość;)


Łał. Właśnie odinstalowałem MagicPrefs, ponieważ nie znalazłem go wystarczająco dostosowalnego do moich potrzeb. +1
Harv

2

Interesujące może być to, że Chrome obsługuje przesunięcie 3 palcami w dół, ale jest częściowo ukryty; a nie to, czego szukasz. Ale to jest świetne. Dostęp do niego można uzyskać po prostu wpisując about: flags w pasku adresu. Zobaczysz opcję u góry. To jest nazwane:

Przegląd kart: przesuń trzema palcami w dół po gładziku, aby wyświetlić przegląd wszystkich kart. Kliknij miniaturę, aby ją wybrać. Działa świetnie w trybie pełnoekranowym.

Sugeruje to, że nie będą robić tego, co ty chcesz. Oczywiście byłoby to sprzeczne z Tab Overview. Dlatego powinieneś zajrzeć do aplikacji takiej jak JiTouch, jeśli chcesz uzyskać bardziej spersonalizowane wsparcie gestów. Zrobi to, czego szukasz.

Domyślam się, że następnym krokiem Google będzie mapowanie pełnego ekranu na przesunięcie 3 palcami w górę; zwłaszcza, że ​​Lion będzie kładł nacisk na aplikacje w trybie pełnoekranowym.


: Byłem podekscytowany, ale wydaje się, poszedł productforums.google.com/forum/#!topic/chrome/J5cfioQS4eg
ptim
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.