iPhone 4 - zły czujnik zbliżeniowy?


2

Myślę, że czujnik zbliżeniowy w moim iPhonie 4 jest niesprawny.

Niemal za każdym razem, gdy używam telefonu do nawiązywania / odbierania połączeń, mikrofon nagle się wycisza, włącza się zestaw głośnomówiący lub rozpoczyna się połączenie na drugiej linii - ale nie robię tego! Po prostu trzymam telefon przy uchu (w całkiem normalny sposób). To nigdy nie stanowiło problemu na moim telefonie iPhone 3G.

Wydaje mi się, że czujnik zbliżeniowy nie jest wystarczająco czuły i czasami włącza ekran dotykowy. Słyszałem, że były z tym problemy na iOS 3, ale uruchomiłem 4.1, odkąd się pojawił i problem nadal występuje.

  • Czy jest jakiś sposób, aby sprawdzić, czy moje podejrzenia są słuszne?
  • Czy mogę coś zrobić, aby to naprawić? Czy jest poprawka w iOS 4.2.1?
  • Czy muszę iść do sklepu Apple i czekać tygodniowo telefonicznie, dopóki nie wyślą go do fabryki?
    Uwaga: Jestem w Austrii, nie mamy sklepów Apple.

Czuję się zmuszony używać zestawu słuchawkowego, aby uniknąć tych problemów. Chociaż ma to pewne zalety, nie zawsze jest to praktyczne, a poza tym chcę to naprawić. Oto tylko jedna z opowieści na ten temat; więc myślę, że nie jestem sam.

<rant> To # ¤%! drogi telefon i lepiej działa .... Pytam tutaj zamiast strony wsparcia Apple, ponieważ ta strona ma tak mało odpowiedzi, ale strona po stronie pełna krzyczących ludzi.


Ta historia pochodzi z 19 lipca, jeszcze przed iOS 4.1.
lpacheco

hah tak, ale to wciąż problem. Właśnie googlowałem i znalazłem milion opowiadań, niektóre z października 2010 roku ... Powinienem był powiązać najnowszą historię.
Torben Gundtofte-Bruun

Odpowiedzi:


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.