Rozszerzenie Safari do zarządzania kartami?


9

Szukam bardziej wydajnego sposobu zarządzania kartami w przeglądarce Safari. W szczególności coś, co pozwala mi przenieść wiele kart jednocześnie do nowego okna.

Często zdarza mi się podążać za linkiem do nowego tematu / pomysłu, potem innego, i tak dalej, i tak dalej, dopóki nie znajduję się z tuzinem zakładek, które naprawdę powinny znajdować się w ich własnym oknie, ale ręczne znalezienie i przeciągnięcie jest uciążliwe każdy. Chciałbym móc to zrobić za jednym zamachem. Jakieś sugestie?


Czy taka wtyczka istnieje dla dowolnej przeglądarki? Jaka jest interakcja interfejsu użytkownika, aby wybrać wiele tagów? Kiedy muszę to zrobić, po prostu zaczynam przeciągać karty - pierwsze upuszcza nowe okno za bieżącym oknem, a następnie przeglądam otwarte karty, przeciągając kilka, które muszą przejść do okna docelowego. Ponadto, gdy mam więcej niż 10 do 15 zakładek, jest to zwykle znak, że muszę tylko dodać do zakładek, przeczytać, odrzucić większość treści.
bmike

Odpowiedzi:


1

Odpowiedź biednego człowieka - używam XMarków i wykonuję dowolne zarządzanie w interfejsie internetowym. Safari jest jednak bliska uruchomienia komputera Mac, ponieważ widzę tylko 13 otwartych kart.


Dzięki. Niestety zarządzanie rzeczywistymi linkami nie stanowi większego problemu, dzieje się tak, gdy linki te zostaną otwarte w Safari i zajmują się wynikowymi kartami.
robmathers,

Teraz używam świateł. Uważam, że Safari jest bliżej Chrome. Jednak jeśli mój ból podczas safari będzie trwał, mogę po prostu przejść do Chrome.
Mark Levison

0

Nie znam żadnego narzędzia, które mogłoby to zrobić.

Jednak nieco mniej niewygodnym sposobem byłoby zabezpieczenie wszystkich zakładek jako zakładek. Przenieś wszystkie zakładki, które chcesz otworzyć w innym oknie, do innego folderu zakładek, kliknij prawym przyciskiem myszy nazwę folderów i otwórz wszystkie karty jednocześnie.


To nie jest tak naprawdę to samo, co zarządzanie kartami, ponieważ wszystkie sesje kart zostaną zakończone podczas przenoszenia.
harpermd


Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.