Czy mogę uzyskać zmianę rozmiaru systemu Windows 7 w systemie Mac OS X? [duplikować]


36

To pytanie ma już odpowiedź tutaj:

Windows 7 ma nową, przyjemną funkcję do poruszania się po systemie Windows.

Szczególnie interesuje mnie: Klawisz Windows + Lewo / Prawo: Przenieś okno w lewą lub prawą stronę ekranu lub na drugi monitor.

Ale Klawisz Windows + w górę: Maksymalizuj bieżące okno, a Klawisz Windows + w dół: Przywróć lub zminimalizuj bieżące okno. są również bardzo przydatne.

Czy w każdym razie mogę uzyskać tę funkcjonalność w systemie operacyjnym? Najlepiej zastąpić klawisz Windows klawiszem Command.

Odpowiedzi:


25

Przesuń to

Jeśli czytasz ten artykuł , myślę, że masz to, czego chcesz.

alternatywny tekst


4
Podoba mi się, że jest to darmowy i open source. Na pewno to sprawdzę.
tobes

1
Czy możesz dodać nazwę aplikacji i bezpośredni link do strony projektu? Ułatwi to w przyszłości :)
Robert S Ciaccio

Nawiasem mówiąc, świetne znalezisko!
Robert S Ciaccio

1
Podany link jest trochę stary, projekt jest teraz hostowany na github, możesz teraz pobrać pliki binarne. Link: github.com/fikovnik/ShiftIt
Roberto Alarcon

Działa świetnie na OS X Yosemite.
thedp

10

Dwa doskonałe, bezpłatne narzędzia:

  • Spectacle jest bardzo prosty i pozwala skonfigurować klawisze skrótów do wszystkich typowych działań związanych z umieszczaniem okna (wypełnienie lewej połowy ekranu, wypełnienie górnej połowy, pełny ekran, środek itp.).

  • BetterTouchTool jest bardzo w pełni funkcjonalny i może również wykonywać te skróty klawiaturowe, ale umożliwia także klikanie i przeciąganie okien w celu „przyciągania” do różnych obszarów ekranu. (I ma mnóstwo innych funkcji, ponieważ jego pierwotnym celem były niestandardowe gesty touchpada).


2
Wolny. Solid: Better Touch Tool

1
Tak, to jest to, co wymieniłem powyżej (w tym ten sam link)
jpeskin

2
BetterTouchTool wymaga teraz od użytkowników uiszczenia opłaty licencyjnej: boastr.net/btt-paid-faq
Joachim Bratteli

6

Jeśli nie masz nic przeciwko płaceniu, znajdziesz SizeUp z napromieniowanego oprogramowania, które warto zapłacić za IMO. Daje wiele możliwości dostosowania.

Jeśli chcesz tylko zmienić rozmiar okna myszy (przeciąganie do krawędzi) z Windows 7, jest Cinch z tej samej firmy.


+1 Cinch, choć jest to niezręczne w przypadku konfiguracji na wielu monitorach.
intlect 30.10.10

6

Jest ładna mała aplikacja o nazwie Divvy , która daje dużą kontrolę nad zmianą rozmiaru okien, w tym skrótami klawiaturowymi podobnymi do tych, które ma Win7. To 14 dolarów, ale moim zdaniem warto.


Divvy jest jedynym, który ułatwia zmianę rozmiaru okna na jedną trzecią ekranu.
Leons,


1

Przez kilka lat korzystałem z narzędzia Open Source Slate ( https://github.com/jigish/slate ), ale ostatnio całą moją konfigurację przeniosłem na niewolną „Keyboard Maestro”. Jest niezwykle elastyczny, a ustawienia można edytować za pomocą narzędzia zamiast edycji plików konfiguracyjnych. Obsługuje wiele ekranów i różne ustawienia lepiej niż cokolwiek innego, co do tej pory widziałem. Oto przykład przesunięcia bieżącego okna do lewej połowy ekranu głównego.

Zrzut ekranu definicji „Okno po lewej”


-1

Szukałem tego samego, ponieważ zarządzanie oknami na komputerze Mac nie jest idealne. Używam MondoMouse (15 $) do zmiany rozmiaru okna i sterowania, które lubię nawet lepiej niż model Windows 7.

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.