Macbook Air i5 4 GB RAM podczas przewijania w FireFox lub Chrome lub Safari Widzę pionowe łzy


2

Często przewijam ekran podczas przewijania stron w górę i w dół, i tak było od pierwszego dnia. Ale teraz kupiłem zewnętrzny monitor, który ma ogromne 23 cale w porównaniu do MAC 11, a efekt jest bardziej widoczny. Doprowadza mnie to do szału i wywołuje bóle głowy.

Zastanawiam się, czy widzisz to samo. Czytałem dużo o tym problemie i wydaje się, że jest on również obecny na profesjonalnych komputerach Macbook? czy ktoś może potwierdzić, że nie jestem sam?

Innymi słowy, decyduję o pogodzie, aby przejść naprawę gwarancyjną lub jeśli nie ma sensu, aby wszystkie motywy zachowywały się tak samo.

Wstyd jest widzieć tę piękną maszynę z szaloną ceną, która opóźnia się podczas przeglądania stron internetowych, gdy procesor nie pracuje na poziomie 4-12%!

To przykład znaleziony na wiki, który mniej więcej opisuje, co się dzieje, kiedy przewijam w górę. Efekt nie jest tak wyraźny i wyraźny, gdy przestaję przewijać, ale na pewno denerwuje mnie piekło.

rozrywanie ekranu

Firefox łzawi jak diabli, mniej chromu, safari pokazuje poszarpane przewijanie, ale mniej łez chromu i Firefoxa.

Dzięki syntetycznym testom porównawczym nie widzę żadnych problemów ze sprzętem. Ale to nie jest szczególnie odkrywcze.


Przeczytałem o tym raporty już dwa lata temu . To zachowanie nie jest nowe. Firefox dla komputerów Mac ogólnie nie jest obsługiwany, podobnie jak wersja Windows . Nie wiem, jak to naprawić i nie spodziewam się, że wkrótce będzie ktoś. Pomyśl o tym: Lion jest dostępny od roku, a Firefox wciąż nie ma takich funkcji, jak natywny pełny ekran i przezroczyste paski przewijania. Brakuje także obsługi pęku kluczy OSX - i Firefox miał lata nad tym popracować. Z drugiej strony Google Chrome bardzo szybko zintegrował je wszystkie.
gentmatt,
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.