Wyłącz powiadomienia pocztowe dla poszczególnych kont


10

W aplikacji Mail na iOS mam skonfigurowane dwa konta.
Czy możliwe jest włączenie powiadomień (baner i dźwięki) tylko dla jednego z dwóch kont, czy ustawienie w Powiadomieniach w Ustawieniach jest globalne dla wszystkich kont?

Używam iPhone'a 4 z najnowszą wersją iOS 5.

Odpowiedzi:


7

Nie możesz tego zrobić, ale możesz ustawić konto Mail, które nie wymaga powiadamiania o pobieraniu nowej poczty tylko po otwarciu aplikacji.

Przejdź do Settings > Mail, Contacts, Calendars > Fetch New Data > Advancedi zmień harmonogram na Ręczny .


1
Zrobiłem tak, jak zasugerowałeś i otrzymuję pożądane zachowanie: brak powiadomień z jednego z kont. Dzięki!
Davide Gualano

Na szczęście ta odpowiedź jest nieaktualna :-).
ora-600,

17

Jest to możliwe w iOS 6. W Ustawieniach → Powiadomienia → Poczta, powiadomienia można zmienić lub wyłączyć dla poszczególnych kont.

Po wybraniu konta: Wybierz ustawienia powiadomień - Centrum powiadomień i Styl alertów (zakładam, że wyłączone i Brak). Następnie wybierz „Dźwięk nowej poczty”. Wybierz dźwięk nowej poczty i wybierz wibrację (zakładam, że brak i brak).


-2

możesz to zrobić, przytrzymując przycisk zasilania, aż pojawi się czerwona kropka. przesuń go w bok, a powiadomienie zostanie wyłączone. dzięki


1
Czy możesz to edytować, aby wyjaśnić, w jaki sposób preferencje przełączania powiadomień są wyłączone przez wyłączenie systemu iOS? Być może źle rozumiem twoją odpowiedź z powodu zwięzłości.
bmike
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.