Najłatwiejszy sposób przeglądania systemu plików iPhone'a


20

Jaka metoda przeglądania głównego systemu plików najprawdopodobniej nie wprowadzi żadnych modyfikacji? Podłączenie do komputera jest opcją. Jailbreaking nie jest opcją dla tego pytania.


1
Nie można uzyskać dostępu do głównego systemu plików bez jailbreakowania urządzenia. W najlepszym wypadku możesz uzyskać dostęp tylko do części swojego konta mobilnego, ale nie do rootowania.

1
Jeśli twoje urządzenie jest nadal systemem iOS 6, podłączenie go do systemu Ubuntu 12.04 (być może także wcześniejszych wersji Ubuntu) pozwoli ci przeglądać cały system plików AFP. Nie próbowałem tego z iOS 7 i nie sądzę, że to działa, ale może niektóre aktualizacje pomogą.
Sridhar Sarnobat,

@ Sridhar-Sarnobat - To interesujące. Jak mogę uzyskać dostęp do iPhone'a w iOS 6 na komputerze Mac?
Nicolas Barbulesco

Niestety nie wiem, jak to zrobić na komputerze Mac.
Sridhar Sarnobat

Odpowiedzi:


19

Pomimo faktu, że Steve Jobs nie poparł tego pomysłu, ponieważ komplikuje to użytkownikom, jest kilka aplikacji, które na to pozwolą.

Istnieje i-FunBox, który pozwala przeglądać pliki iPhone'a na komputerze Mac. A jeśli jesteś użytkownikiem systemu Windows, masz więcej opcji. Istnieje iPhoneBrowser lub iPhone Foldery .
Wszystkie te rozwiązania umożliwiają przeglądanie systemów plików iPhone'a za pomocą komputera.

Jeśli chcesz mieć możliwość samodzielnego przeglądania iPhone'a, obawiam się, że znam tylko jedno rozwiązanie o nazwie iFile . Ale jest to dostępne tylko na jailbreak urządzenia ...


iFunbox po prostu się zawiesza, kiedy go uruchamiam.
Nicolas Barbulesco

Starsza wersja iFunBox działa, ale nie daje mi dostępu do pełnego systemu plików. Szukam pliku Safari, ale nie mam dostępu.
Nicolas Barbulesco

@Michiel, Co jest najbliższe iFile bez jailbreaka?
Pacerier

7

Przykro mi z powodu wiadomości ... ale ...

Nie można uzyskać dostępu do katalogu głównego bez naruszenia bezpieczeństwa samego telefonu. Możesz mieć dostęp do swojej muzyki / zdjęć / dzwonków, ale katalog główny jest niedostępny dla użytkowników iPhone'ów, którzy nie złamali więzienia.


5

Używam DiskAid, który jest dobrym menedżerem plików, aby uzyskać dostęp do systemu plików iPhone z komputera Mac lub Windows. Możesz połączyć się z urządzeniem przez Wi-Fi lub USB, uzyskać dostęp do zawartości aplikacji, muzyki, SMS-ów itp. Transfery są stabilne i niezawodne, na przykład jeśli odłączysz kabel USB podczas przesyłania, transfer będzie automatycznie kontynuowany przez Wi-Fi.

http://www.digidna.net/diskaid

Główny system plików jest dostępny w DiskAid, ale jako inne podobne rozwiązanie tylko wtedy, gdy urządzenie jest zepsute.


2
Zapoznaj się z często zadawanymi pytaniami , w szczególności z częścią dotyczącą autopromocji. Również „najlepszy” jest terminem względnym, może możesz rozwinąć nieco funkcje, które lubisz i których używasz?
nohillside

1
iMazing, który zastępuje starszy produkt DiskAid, wydaje się być dość solidny - chociaż po 15-dniowym bezpłatnym okresie próbnym kosztuje 30 USD.
Jon Schneider

Ten link daje iMazing. Ale iMazing nie działa w systemie Mac OS X 10.6.8. Szkoda!
Nicolas Barbulesco

@ 3313code, czy naprawdę można uzyskać do niego dostęp przez Wi-Fi?
Pacerier

-1

Jest więcej niż 1 opcja. Pobierz dropcopy na swój iPhone. Naciśnij kółko. Podgląd prasy. Naciśnij główny system plików. Proszę bardzo! Nie musisz być w więzieniu zepsuty.


Do Twojej wiadomości - Myślę, że wymaga to iOS 8.
Sridhar Sarnobat

kopia upuszczająca nie działa, pracuję obecnie nad sposobem, aby umożliwić instalację AFC2 (Apple File Conduit 2) bez jailbreak, który pozwoli ci na dostęp do plików root bez jailbreak
kekemeke godspower

1
Co to jest „dropcopy”?
Nicolas Barbulesco
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.