Jak mogę wysłać dźwięk mojego komputera do wielu wyjść?


Odpowiedzi:


16
  1. Otwórz Audio MIDI Setup w Aplikacje> Narzędzia .
  2. Kliknij przycisk + w lewym dolnym rogu i wybierz „Utwórz urządzenie wielofunkcyjne”.
  3. Sprawdź „Wbudowane wyjście” (można to już sprawdzić) i wybrane wyjście Soundflower.
  4. Kliknij prawym przyciskiem myszy (lub kliknij z wciśniętym klawiszem Control) urządzenie, które właśnie utworzyłeś i wybierz „Użyj tego urządzenia do odtwarzania dźwięku”.

zrzut ekranu


3
Warto zauważyć, że agregacja urządzeń nie działa na wszystkich urządzeniach. To zależy od producenta. Na przykład: Apogee nie obsługuje agregacji na żadnym ze swoich urządzeń. Ponadto niekoniecznie pozwoli to na jednoczesne kierowanie dźwięku do wielu urządzeń. Jeśli połączysz 2 urządzenia 2x z urządzeniem 4x i odtworzysz strumień stereo na tym nowym agregacie, to tylko w pobliżu wyjścia na 2 z 4 kanałów dostępnych na tym agregacie.
Ian C.

Działa to również w przypadku moich słuchawek bluetooth ... dzięki!
ptim

7

Właśnie tutaj wchodzi w grę aplikacja Soundflowerbed. Pozwala wybrać, z którego wyjścia chcesz odtwarzać dźwięk, który reszta systemu karmi dźwiękiem kwiatu.

wprowadź opis zdjęcia tutaj


Dotyczy to Soundflower, ale nie zaznaczam go jako poprawnego, ponieważ pytanie dotyczy ogólnie wielu wyjść, a nie konkretnie Soundflower. :)
Timothy Mueller-Harder
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.