Uzupełnianie kodu w TextWrangler


9

Szukałem tego, ale nie mogę tego zrobić. Czy istnieje sposób na włączenie uzupełniania kodu w TextWrangler?

Potrzebuję go do C / C ++.

Odpowiedzi:


5

TextWrangler nie obsługuje natywnie uzupełniania kodu, ALE ponieważ jest tak w pełni kompatybilny z AppleScript, takie możliwości można dodać. W szczególności BBAutoComplete dodaje funkcje uzupełniania kodu do TextWrangler. BBAutoComplete jest bezpłatny (darowizny są akceptowane).

Ujawnienie: Nie mam połączenia z oprogramowaniem C-Command, ale zgłosiłem raport o błędzie, który doprowadził do wydania najnowszej wersji BBAutoComplete, i służyłem jako ochotniczy beta tester. To całkiem niesamowite oprogramowanie.


To wygląda obiecująco, ale czy jest jakiś sposób, aby uruchomić to automatycznie (bez konieczności naciskania klawisza), tak jak robi to Xcode?
houbysoft

Cóż, możesz użyć Xcode zamiast TextWrangler :-) Poważnie, wątpię, że da się to zrobić, a ja wolę model BBAC niż model Xcode, ale każdy ma swoje preferencje. Dlaczego chcesz używać TW, a nie XCode? Mam powody, dla których wolę TW, ale to dlatego, że podoba mi się sposób, w jaki TW działa. Jeśli wolisz inny program, zalecam korzystanie z tego programu (zwłaszcza jeśli jest bezpłatny).
Daniel

Myślę, że masz rację, chciałem tylko sprawdzić, czy jest coś jeszcze, ponieważ Xcode czasami wydaje się powolny (szczególnie przy starcie).
houbysoft

Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.