Wsparcie Power Nap


11

Przeczytałem to Power Nap pochodzący z Mac OS Mountain Lion będzie wymagał notebooków Mac z pamięcią flash. Czy oznacza to, że aktualizacja MacBooka Pro na początku 2011 r. Do dysku SSD Crucial M4 umożliwi działanie Power Nap?

Wszelkie wskazówki dotyczące tej nowej funkcji i tego, czy będą dostępne dla wszystkich użytkowników dysków SSD, czy tylko tych, które zakupiły nowe MacBook Pro 2012, są mile widziane.

Odpowiedzi:


12

Nie. Chodziło o to, że działa na komputerach Mac z „wbudowaną pamięcią flash” 1 . Oznacza to, że MacBook Airs od 2010 do 2012 i Retina MacBook Pro, tj. Komputery Mac z (częściowo) zastrzeżonymi dyskami twardymi Flash i pamięcią RAM przylutowane do płyty logicznej i portów Thunderbolt.

Oznacza to, że nie jest on obsługiwany przez profesjonalistów MacBooka z 2012 r., Którzy nie są retina.

1 Źródło: przypis 2 na swoim linku, na dole strony.

Power Nap wymaga notebooka Mac z wbudowaną pamięcią flash. Może wymagać aktualizacji oprogramowania układowego.

Edytować : W oficjalnym wydaniu 10.8 Apple zmienił zestaw obsługiwanych komputerów Mac na Power Nap, aby nie zawierał
pod koniec 2010 roku MacBook Airs. Aktualizacja : od wersji 10.8.2 Power Nap jest teraz obsługiwany przez MacBook Airs pod koniec 2010 roku.


4
Nie jestem pewien, czy to naprawdę to. Apple nie wyklucza w żaden sposób flashowania sprzedawców zewnętrznych. W każdym razie, jeśli tak powinno być, miejmy nadzieję, że niektóre inteligentne mózgi wymyślą hak, aby obejść to sztuczne ograniczenie.
gentmatt

@gentmatt To nie zależy od tego, czy jest to strona trzecia, czy nie, co czyni różnicę; to, czy maszyny pochodzą z częściowo zastrzeżonymi modułami Flash firmy Apple i czy ich pamięć RAM jest wlutowana na płytę główną.
CajunLuke
Korzystając z naszej strony potwierdzasz, że przeczytałeś(-aś) i rozumiesz nasze zasady używania plików cookie i zasady ochrony prywatności.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.